malediwy

Egzotyczna podróż poślubna

by • 12/09/2015 • Podróże, ŚlubComments (0)6785

 

Podróż poślubna to wyprawa wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju. To podróż, którą będziecie wspominać do końca życia. Warto więc, przy tej szczególnej okazji, spełnić swoje podróżnicze marzenia. Dla tych, którzy lubią gorące klimaty, przygotowaliśmy kilka pomysłów na romantyczne wakacje. Egzotyczna podróż poślubna to coś co zapamiętacie na całe życie!  

 

Tajlandia

Urokliwe plaże, niskie ceny i fantastyczna kuchnia – czy trzeba czegoś więcej? Tajlandia jest krajem bezpiecznym, wyjątkowo przyjaznym podróżnikom, a infrastruktura i informacja turystyczna stoją na wysokim poziomie. Nie potrzebujecie pomocy biura podróży – bez trudu sami zaplanujecie Waszą podróż, będzie ona też tańsza od zorganizowanej wycieczki. Tajlandia jest nazywana „Krainą Uśmiechu” – nie bez powodu! Tajowie ciągle się uśmiechają, są pogodni, przyjaźni i bardzo pozytywnie nastawieni wobec turystów. Jeżeli nurkujecie, wybierzcie przepiękne Similany, jeżeli marzy się Wam lenistwo na plaży i szalone imprezy – odwiedźcie Krabi. Podróż do Tajlandii najlepiej zaplanować w okresie od listopada do lutego, czyli w porze suchej.  

 

tajlandia  

 

Filipiny

Wybierzcie Filipiny, jeżeli marzą Wam się egzotyczne wyspy! Filipiny to archipelag aż siedmiu tysięcy wysepek . Znajdziecie tam jedne z najpiękiejszych plaż świata. Jeżeli marzycie o prawdziwie rajskiej plaży, wybierzcie wyspię Borocay. Niektórzy uważają ją za najpiękniejszą wyspę na świecie. Krystalicznie czysta, turkusowa woda, biały, drobny piasek i brak tłumów to atuty, które mogą zachęcić do odwiedzenia tego pięknego zakątka. Czy wiecie, że Filipińczycy to jeden z najszczęśliwszych narodów na Ziemi? Mieszkańcy Filipin są beztroscy, otwarci i bardzo przyjaźnie nastawieni do turystów. Podróż na Filipiny może być Waszą przygodą życia!  

 

filipiny nastepna  

fot. Wikipedia Commons

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525