jakstracicchlopaka

Filmowe poradniki

by • 22/02/2014 • Filmy, RozrywkaComments (0)6148

 

Nie raz udzielamy dobrych rad znajomym i członkom rodziny. Sami również wysłuchujemy różnych wskazówek dotyczących różnych sfer naszego życia. Doradzanie i podpowiadanie co stało się popularnym motywem filmowym wykorzystywanym przede wszystkim w różnego rodzaju komediach. Bez trudu można się z nich dowiedzieć co zrobić by facet zwrócił na nas uwagę, lub jak zabić homara. Filmów, w których udzielane są wszelkiego rodzaju porady i wskazówki jest na prawdę wiele. Oto kilka z nich:

 

Jak stracić chłopaka w 10 dni

Jest to film, z którego możemy się dowiedzieć jak skutecznie doprowadzić swojego chłopaka do ostateczności, by w końcu z nami zerwał. Ta komedia romantyczna opowiada historię Andie Anderson, która pracując w magazynie ”Composure” w dziale porad dostaje nowe zaskakujące zadanie do wykonania. Musi ona w 10 dni stworzyć listę rzeczy, które doprowadzają faceta do szału. Na jej nieszczęście mężczyzna, który został przez nią wybrany na królika doświadczalnego założył się ze swoim szefem o to, że w ciągu tylu samu dni ją w sobie rozkocha.

 

 

 

 

Julie&Julia

Film ten opowiada o młodej dziewczynie o imieniu Julie Powell, która zafascynowana książką z przepisami swojej idolki (Julia Child) postanawia wykonać wszystkie znajdujące się w niej dania. Dzieli się swoimi codziennymi zmaganiami w kuchni na założonym przez siebie blogu.

 

 

 

 

Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi

Główny bohater to bezpośredni i nie przebierający w słowach brytyjski dziennikarz Sidney Young. Jest on postacią, która dokładnie pokazuje jakim zachowaniem można skutecznie zrazić do siebie ludzi i sprawić by przestali cię darzyć sympatią.

 

 

 

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12