filmy na jesienne wieczory

Filmy na jesienne wieczory

by • 24/11/2020 • Filmy, RozrywkaComments (1)16902

 

Jesienne wieczory stają się naprawdę zimne i jedyne czego chcemy to zaszyć się pod kocem i włączyć klimatyczny film. Też tak czujecie? Postanowiliśmy przyjrzeć się najciekawszym propozycjom pasującym do obecnej pory roku. Przed wami filmy na jesienne wieczory.

 

SŁODKI LISTOPAD

Nawet jeśli już widzieliście ten film, z pewnością możecie do niego powracać wiele razy! Opowiada o specjaliście od reklamy Nelsonie (Keanu Reeves), który napotyka na swojej drodze ekscentryczną Sarę (Charlize Theron). Przy niej nauczy się żyć na nowo, nie zdaje sobie natomiast sprawy z tego, że ona zmienia partnerów każdego miesiąca… Co gdy skończy się wspomniany listopad?

 

 

PS. I LOVE YOU

Wzruszająca opowieść o miłości, która potrafiła przezwyciężcyć śmierć. Holly (Hilary Swank) żyje w szczęśliwym związku z charyzmatycznym Irlandczykiem – Gerrym (Gerard Butler). Kiedy on niespodziewanie umiera, jej życie się wali. Gerry opracował jednak przed śmiercią niezwykły plan – napisał serię listów, które będą prowadzić Holly przez drogę smutku do odkrywania samej siebie. Pozycja obowiązkowa!

 

 

MANHATTAN

Kultowy film Woody’ego Allena zrealizowany w czarno-białym kolorze. Jak wskazuje tytuł, akcja dzieje się w Nowym Jorku. Główny bohater – dwukrotnie rozwiedziony, zakochuje się w dziewczynie swojego przyjaciela. Piękny obraz Nowego Jorku z lat 70, dodatkowo w szarych barwach, idealnie wpasowuje się w filmy na jesienne wieczory. W filmie zobaczycie młodą Meryl Streep i Diane Keaton.

 

 

nastepna

Pin It

Related Posts

One Response to Filmy na jesienne wieczory

  1. Elżbieta pisze:

    Jesienne wieczory lubię przyjemnie spędzić oglądając filmy o zróżnicowanej fabule w towarzystwie,bo tak jest weselej i oczywiście z lampką wina lub przy herbatce. Wtedy jest nastrojowo i wesoło.

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2