filmy na jesienne wieczory

Filmy na jesienne wieczory

by • 20/09/2019 • Filmy, RozrywkaComments (1)16543

 

DOM NAD JEZIOREM

Kate i Alex (Sandra Bullock i Keanu Reever), odkrywają, że mieszkają w tym samym domu, położonym nad pięknym jeziorem, jednak dzieli ich… różnica dwóch lat. Alex żyje w nim w 2004 roku, natomiast Kate w 2006. Mogą komunikować się za pomocą skrzynki pocztowej, znajdującej się przy domu. Prawda, że oryginalna fabuła? Dodatkowo w tle przewija się przepiękna jesień!

 

 

INNI

Propozycja nieco inna od pozostałych, bowiem jest to dreszczowiec. Kultowy już horror Alejandro Amenabara, odznacza się genialnym klimatem. Nie znajdziemy tu dużej ilości krwi i masakry piłą mechaniczną. Całość jest bardzo minimalistyczna i przy tym mroczna. Nawet jeśli nie gustujesz w horrorach, powinnaś zobaczyć tę pozycję. W roli głównej, znakomita Nicole Kidman.

 

 

KAMERDYNER

Biografia czarnoskórego kamerdynera, który pracował w Białym Domu. Na przestrzeni trzech dekad służył on ośmiu prezydentom Stanów Zjednoczonych. Akcja dzieje się podczas amerykańskich konfliktów na tle rasowym. W roli głównej Forest Whitaker, natomiast w rolę jego żony wciela się Oprah Winfrey. „Kamerdyner“ wprowadzi nas w refleksyjny nastrój, a to właśnie powinny robić filmy na jesienne wieczory!

 

 

nastepna

Pin It

Related Posts

One Response to Filmy na jesienne wieczory

  1. Elżbieta pisze:

    Jesienne wieczory lubię przyjemnie spędzić oglądając filmy o zróżnicowanej fabule w towarzystwie,bo tak jest weselej i oczywiście z lampką wina lub przy herbatce. Wtedy jest nastrojowo i wesoło.

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12