bridgetcover

Najlepsze filmy na pocieszenie po rozstaniu

by • 03/11/2017 • Filmy, RozrywkaComments (1)20592

 

Rozstanie z facetem nigdy nie należy do najprzyjemniejszych sytuacji w naszym życiu. Koniec relacji niesie za sobą często nieprzyjemne i bolesne słowa, wypominanie sobie dawnych problemów czy utwierdzanie w przekonaniu partnera, że był naszą pomyłką. Jednak każdy bolesny rozpad związku jest także zwieńczeniem czegoś lepszego i radośniejszego, co czeka na nas w przyszłości. Oto lista najlepszych filmów-pocieszycielek, które odgonią od Was złe myśli po zerwaniu z facetem. Miłego seansu! Nie bójcie się płakać i wyładowywać negatywnych emocji!

 

„Nigdy w życiu” (2004)

Główna bohaterka Judyta po rozwodzie rozpoczyna budowę nowego domu pod Warszawą. Początkowo ma wrażenie, że jej życie dobiegło końca i już nigdy nie będzie potrafiła cieszyć się i radować. Na szczęście los bywa przewrotny i stawia na jej drodze tajemniczego adoratora, z którym zaczyna ją coś łączyć. Reżyser Ryszard Zatorski zadbał o zdradzone kobiety i w komediowy sposób opisał historię jednej z nich, która powinna inspirować niejedną zdradzoną, opuszczoną kobietę. Nie poddajemy się!

 

 

„Bridget Jones” (2001)

Niektóre rozstania umniejszają naszemu poczuciu własnej wartości. Mamy wrażenie, że rozstanie z facetem jest skutkiem naszych wad i kompleksów. Kultowa postać Bridget Jones upewni was w przekonaniu, że czas na zmianę w życiu jest zawsze i choć wiąże się on z kilkoma poświęceniami i utrudnieniami, to warto się na nią skusić. Powieść Helen Fielding na ekranie z genialnie grającą swoją rolę Renee Zellweger to absolutny must-see po rozstaniu! Przykład głównej bohaterki pokazuje, że kobieta bez wad i kompleksów nie jest kobietą. Trzeba je tylko przerobić w swoje atuty!

 

 

„Jedz, módl się i kochaj” (2000)

Kolejna nieszczęśliwa istotka (tylko na początku!) Elizabeth Gilbert postanawia odmienić swoje życie. Decyduje się na rozwód, zostawia swoją pracę i dawne życie, wyruszając w podróż do Włoch, Indii oraz Indonezji. Duchowa przemiany, obcowanie z innymi kulturami, bycie bliżej z przyrodą i światem sprawia, że grającą główną bohaterkę Julia Roberts staje się szczęśliwą, uśmiechniętą i spełnioną kobietą. Może zainspiruje Was do jakiejś dalekiej podróży, podczas której i na Waszej drodze pojawi się jakiś przystojniak?

 

 

nastepna

Pin It

Related Posts

One Response to Najlepsze filmy na pocieszenie po rozstaniu

  1. Elżbieta pisze:

    Dobre takie pocieszenie ciekawy film..Czytając opis można sobie wybrać według swojego gustu.

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12