bridgetcover

Najlepsze filmy na pocieszenie po rozstaniu

by • 03/11/2017 • Filmy, RozrywkaComments (1)20320

 

„Seksmisja” (1983)

Przenieśmy się do roku 2044, w którym zostają odhibernowani ostatni przedstawiciele płci męskiej: sztuk dwie. Władza i siła leży w rękach Ligi Kobiet, która nie wyobraża sobie z niej zrezygnować. Komedia z elementami science-fiction umocni Was i wyzwoli w Was energię do działania, skuteczną motywację – kobiety mogą być silne i wcale nie potrzebują w swoim życiu opiekuńczych i męskich facetów. Same świetnie potrafimy sobie dać radę! Nie dość, że właśnie takie rady wyniesiecie z kultowej komedii „Seksmisja”, to jeszcze zafundujecie sobie potężną dawkę śmiechu.

 

 

„Zakazany owoc” (2000)

Edward Norton i Ben Stiller w naprawdę zabawnej komedii grają dwóch przyjaciół z dzieciństwa. Pierwszy z nich jest księdzem w kościele katolickim, a drugi rabinem. Pech chciał, że ich powołanie nagle traci na wartości, ponieważ oboje zakochują się w tej samej kobiecie. Komedia, dramat, melodramat? Sprawdźcie same! Paczka chusteczek mile widziana. Wyciągnijcie z tego filmu jedną lekcję: w Was też może się ktoś zakochać i w to w najmniej oczekiwanym momencie. Tamten facet nie był po prostu wart waszej cudownej postaci.

 

 

„Pod słońcem Toskanii” (2003)

Główna bohaterka obyczajowego filmu w reżyserii Audrey Wells jest rozwódką. Frances postanawia kupić stary dom w Toskanii i z pomocą polskiej (akcent patriotyczny)przywrócić mu swój dawny blask. Piękne widoki i malownicze krajobrazy z uroczej włoskiej krainy napełnią was pozytywną, letnią energią. Jestem pewna, że po obejrzeniu tego filmu zaczniecie planować i ustalać szczegóły swojego letniego urlopu, gdzie wasze kroki skierujecie właśnie pod słońce w Toskanii. Pragniecie wyjść z depresji i na nowo cieszyć się życiem? Obejrzyjcie ten film!

 

 

nastepna

Pin It

Related Posts

One Response to Najlepsze filmy na pocieszenie po rozstaniu

  1. Elżbieta pisze:

    Dobre takie pocieszenie ciekawy film..Czytając opis można sobie wybrać według swojego gustu.

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3