romantyczne

Romantyczne filmy na wieczór

by • 06/02/2014 • Filmy, RozrywkaComments (0)15957

 

Kultowe, niezapomniane i wzruszające filmy na romantyczny wieczór walentynkowy. Każdy z nich przedstawia różne formy miłości i ich proces rodzenia się. Przy jednym można się śmiać, przy drugim płakać do ramienia narzeczonego. Piękne i wzruszające historie ludzi, które warto poznać w ten jeden szczególny dzień który powinien być pełen uczuć, uniesień i wzruszeń z ukochaną osobą przy swoim boku. Poniżej znajdziecie dziesięć propozycji filmów romantycznych, które naprawdę warto obejrzeć. Nie tylko w Walentynki, ale w każdy inny dzień by podnieść sobie poziom endorfin i zapomnieć na chwilę o rzeczywistości.

 

MIŁOŚĆ I INNE NIESZCZĘŚCIA (2006)

Historia fascynującej i temperamentnej Emily, która robi zawrotną karierę w brytyjskim „Vogue”. Jest pełna energii, pozytywnego nastawienie do życia, pragnie czerpać z niego garściami.  Jej przebojowość nie ma końca. Poza pracą jest swatką dla swoich przyjaciół w czym również jest niezastąpiona. Sama w strachu przed miłosnym zaangażowaniem się sypia cały czas z byłym facetem. Wielbicielki kultowego „Śniadania u Tiffany’ego”  znajdą w tym filmie wiele nawiązań do obrazu gdzie główną rolę grała Audrey Hepburn.

 

film1

 

DUCHY MOICH BYŁYCH (2009)

Connor Mead w tej roli Matthew McConaughey miał w swoim życiu wiele dziewczyn, kochanek. Na ślubie swego brata spotyka jedną z byłych. Na uroczystość jednak nie przybywają tylko zaproszeni goście, ale również nieżyjący wujek Connora. Pragnący uświadomić, że życie  Connora  -niepoprawnego uwodziciela i kobieciarza musi się zmienić. Z tego powodu zsyła na niego duchy byłych,które pokażą mu nie tylko przeszłość, ale również przyszłość. Czy bohater stanie się prawdziwym romantykiem i powróci do Jenny Perotti (Jennifer Garner), którą bardzo kochał w młodości? Musicie tę zabawną przemianę zobaczyć na własne oczy.

 

filmduchy

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12