romantyczne

Romantyczne filmy na wieczór

by • 06/02/2014 • Filmy, RozrywkaComments (0)15668

 

MASZ WIADOMOŚĆ (1998) 

Świetne role Toma Hanksa i Meg Ryan. Kultowa już komedia romantyczna, która pokazuje jak rodzi się  miłość między osobami które konkurują ze sobą zawodowo, czy prywatnie uda się im być razem? Czy stanie się coś niezwykłego co połączy tych dwoje ludzi? W realnym życiu nie odnaleźli siebie nawzajem, ale czy wirtualnie nawiązana znajomość ma prawo bytu i czy w prawdziwym życiu będzie mogła funkcjonować. 

 

 filmmaszwiado

 

ELIZABETHTOWN (2005)

Drew Baylor (w tej roli młody i uroczy Orlando Bloom) po wielu sukcesach w wielkiej korporacji spotyka porażka, zostaje wyrzucony z pracy z powodu zawinionej transakcji, postanawia go również wtedy rzucić dziewczyna. Kiedy nie może zdarzyć się już nic gorszego Drew odbiera przykrą wiadomość. W jego życiu zaczyna się wszystko diametralnie zmieniać. Film jest historią poszukiwania samego siebie, o znajdowaniu prawdziwej, szczęśliwej miłości, która w trudnych momentach może zmienić nasze życie na lepsze i pomóc nam podnosić się w najgorszych chwilach życia.

 

filmelisabeth

 

PRETTY WOMAN (1990) 

Tego filmu nie trzeba dokładnie przedstawiać. Bowiem to sztampowa komedia romantyczna aktualna w każdym czasie i to czyni ją wyjątkową. Obraz, który można oglądnąć kilka razy, wzbudza w nas wiele endorfin i pozytywizmu. Historia zwyczajnej prostytutki i poważnego biznesmena, w tej roli niezastąpiona i charyzmatyczna Julia Roberts, oraz Richard Gere. Biznesmen Edward płaci Vivien by spędziła z nim cały tydzień pławiąc się w luksusach i wyrzucając pieniądze w popularnych butikach. Historia pozornie niemożliwej miłości i problemach z nią związanych. Czy wspólne życie skrajnie różnych ludzi jest możliwa?

 

filmpretty

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3