filmy z nowym jorkiem w tle

Filmy z Nowym Jorkiem w tle

by • 27/12/2017 • Filmy, RozrywkaComments (0)21556

 

Nowy Jork od zawsze cieszy się ogromnym powodzeniem wśród twórców filmowych. Komedie romantyczne, thrillery, dramaty – nowojorskie krajobrazy pasują do każdego gatunku filmowego. Mamy dla was kilka propozycji dzięki, którym poczujecie klimat miasta, które nigdy nie śpi. Drogie Panie, specjalnie dla was, filmy z Nowym Jorkiem w tle.

 

SEKS W WIELKIM MIEŚCIE

Akcja filmu skupia się na życiu bohaterek 4 lata po zakończeniu serialu. Nowy Jork w serialu odgrywał znaczącą rolę, podobnie jest też w wersji filmowej. Podczas gdy Carrie planuje ślub z Bigiem, w tle przewija się przepiękny obraz wielkiej, tętniącej życiem metropolii. Każda z nas chciałaby udać się na nowojorskie zakupy, a wieczorem na stylowy bankiet tak jak to robią bohaterki filmu.

 

 

CO NAS KRĘCI, CO NAS PODNIECA

Nowy Jork i Woody Allen to właściwie jedność. Większość filmów reżysera ukazuje historie z Nowym Jorkiem w tle, jednak ostatnimi czasy Allen przeniósł swoje zainteresowanie na Europę. W „Co nas kręci, co nas podnieca“ Allen powraca na Manhattan. Ekscentryczny i starzejący się geniusz – Boris, zaczyna zmieniać swoje życie pod wpływem 20letniej Mandy. Jak zwykle u Allena, czeka na nas porcja błyskotliwego humoru i komedia omyłek.

 

 

WSTYD

Klimatyczny i nostalgiczny film, który z pewnością nie pozostanie wam obojętny. Tym razem otrzymujemy depresyjny Nowy Jork, w którym wiele osób odczuwa samotność. Brandon jest trzydziestolatkiem uzależnionym od seksu. Życie erotyczne kompletnie wymknęło się spod jego kontrolii. Niespodziewanie w Nowym Jorku pojawia się jego siostra, a jej przyjazd może wiele zmienić w życiu bohatera.

 

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12