filmy o gotowaniu 2

Filmy o gotowaniu, które musisz zobaczyć!

by • 19/08/2014 • Filmy, Na czasie, RozrywkaComments (1)24833

 

Jedzenie jest istotną częścią naszego życia, dlatego tak bardzo lubimy oglądać o nim… filmy. Trudno ich nie kochać. Utalentowani i piękni aktorzy spędzają godzinę lub dwie przy jedzeniu. Niektórzy gotują, niektórzy je tylko spożywają. I choć filmy o gotowaniu nie zawsze należą do udanych, my postanowiłyśmy wyróżnić 7 z nich, które urozmaicą każdy filmowy wieczór. Zaproś przyjaciółkę, chłopaka i rozkoszujcie się przecudownymi ekranowymi zapachami i widokami jedzenia, które zostaną Wam zaserwowane! Przed wami filmy o gotowaniu, które musicie zobaczyć! Smacznego!

 

Jedz, módl się, kochaj (2010)

Zaczynamy od małego aperitifu, który zaserwuj nam wspaniała Julia Roberts w filmie „Jedz, módl się, kochaj”, który został nakręcony na podstawie powieści o tym samym tytule. Książkowy bestseller to także uczta dla oczu na ekranie. Elizabeth, główna bohaterka, postanawia odmienić swoje życie. Stwierdza, że nie jest szczęśliwa i musi odnaleźć sens życia. Rzuca swojego męża, bierze rozwód i wyrusza w podróż swojego życia. Na jej drodze pojawiają się Włochy, Indie oraz Indonezja. To w słonecznej Italii odkrywa niezwykłą sztukę przyjemności, jaką jest po prostu jedzenie. Jeśli więc uwielbiacie włoskie makarony, pizzę i inne południowe przysmaki, musicie obejrzeć ten film. Przy okazji przed Wami nutka refleksji nad własnym życiem i prawdziwą miłością.

 

 

Julie i Julia (2009)

Jeśli uwielbiasz filmy o gotowaniu z pięknymi historiami miłosnymi w tle, to trafiłaś w samo sedno! Kobiety uwielbiają ten film nie tylko ze względu na świetną obsadę aktorską (Meryl Streep, Amy Adams), ale również z uwagi na wyjątkowy smak tego kinowego dzieła. Aktorski duet gotuje naprawdę pysznie. Pewnego dnia Julia Child (Meryl Streep) postanawia wydać książkę z przepisami kuchni francuskiej, ażeby udowodnić swoim rodakom, że nie tylko fast-foodem i innym przeciętnym jedzeniem człowiek żyje. „Julie & Julia” to połączenie dramatu z nutką komedii – nikt nie będzie się nudził. A do tego na deser przygotowanie potraw przez Julię… Śmiechu warte!

 

 

nastepna

Pin It

Related Posts

One Response to Filmy o gotowaniu, które musisz zobaczyć!

  1. Elżbieta pisze:

    Wszystkie filmy z recenzji opisu są ciekawe ,warte obejrzenia.Który z nich najlepszy to się okaże.Spotkanie wieczorne z towarzystwem bardzo lubię bo przyjemniej się ogląda.

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2