filmy o modzie

Najlepsze filmy z modą w tle!

by • 06/09/2014 • Filmy, RozrywkaComments (0)20883

 

Pokazy mody, sesje zdjęciowe, ciuchy, projektanci, marki, stylizacje – każda z nas kocha świat mody! Otaczamy się nią każdego dnia, wybierając starannie dobrane ubrania, akcesoria. Chcemy wyglądać świetnie! Inspirują nas ludzie stykający się na co dzień z modową branżą, obserwujemy ich pracę na Instagramie, zachwycamy się modowymi fotkami, używając aplikacji Pinterest. Moda była, jest i będzie ważnym elementem naszego życia! Postanowiłyśmy więc przygotować specjalnie dla Was przegląd, w którym poznacie filmy o modzie, lub z modą w tle, abyście jeszcze bardziej mogły z nią pobyć w nadchodzące, chłodne, smutne, jesienne wieczory. Czytajcie i wybierajcie!

 

Diabeł ubiera się u Prady (ang. The Devil Wears Prada, 2006)

Kultowy! Legendarny! Must-seen przez każdą fashionistkę! Początkująca dziennikarka Andrea Sachs (w tej roli genialna Anne Hathaway) rozpoczyna pracę na stanowisku asystentki redaktor naczelnej magazynu “Runway” – Mirandy Priestley (znakomita Meryl Streep!), która jest postrachem całego światka mody. Jest zimna, arogancka i bezczelna. Miranda jest uznawana za wyrocznię w kwestii świata mody. Jej zdanie jest w tej branży najważniejsze. Postać graną przez Meryl Streep można by więc przyrównać do redaktor naczelnej amerykańskiego Vogue’a, Anny Wintour. Przygody Andrei przyprawią was o dużą porcję śmiechu z uwagi na jej kompletny brak zrozumienia i totalną ignorancję dla konserwatywnych i sztywnych reguł świata mody. Jeśli jeszcze nie miałyście okazji go oglądać, koniecznie musicie nadrobić zaległości!

 

 

Gia (1998)

Historia oparta na faktach opowiadająca o burzliwym życiu i niezwykłej karierze modelki Gii Carangi. Ta nietuzinkowa, niezależna i bardzo atrakcyjna kobieta zawładnęła światem mody w latach 80. Zmarła w bardzo młodziutkim wieku. Miała zaledwie 26 lat. Film jest pewnego rodzaju opowieścią o życiu Gii. Przyjaciele, znajomi i rodzina dzielą się emocjami i przeżyciami związanymi z życiem młodej modelki. Dużą rolę w tworzeniu tego filmu odegrał pamiętnik Gii, z którego cytaty będziecie mieli okazję usłyszeć w filmie. Dodatkowym atutem tego filmu jest oczywiście genialna kreacja aktorska Angeliny Jolie, o czym świadczyć może statuetka Złotego Globa dla aktorki.

 

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2