filmy o tancu

Filmy o tańcu – 12 świetnych propozycji!

by • 11/03/2015 • Filmy, RozrywkaComments (0)136534

 

Taniec to bardzo popularny temat wśród filmowców. Nic dziwnego, w końcu układy taneczne mogą wyglądać naprawdę zjawiskowo. Dodatkowo od tańca bardzo blisko do miłości, a to już daje nam ciekawą fabułę. Specjalnie dla was zebraliśmy najlepsze filmy o tańcu i z tańcem w roli głównej! Choreografie z tych produkcji przeszły do historii kina, a my nigdy o nich nie zapomnimy. W dodatku wiele z nich posiada równie udane sequele. Zobaczcie filmy o tańcu, które podbiły duży ekran.

 

HONEY

Uwierzycie, że ten film ma już 12 lat? Debiutująca Jessica Alba wcieliła się w rolę młodej i utalentowanej tancerki, która pragnie zostać znanym choreografem. Gdy zauważa ją producent wytwórni muzycznej, Honey postanawia wykorzystać długo wyczekiwaną szansę i spełnić swoje marzenia. Jako ciekawostkę możemy podać, że scenariusz był pisany już w 2001 roku pod Aaliyah, która w tym samym roku zginęła w wypadku samolotowym.

 

 

FAME

Tutaj także mamy możliwość podziwiać początki kariery tancerzy. Tym razem będą to nowojorscy studenci. Ich dni przepełnia ciężka praca, która ma sprawić, że osiągną oczekiwany sukces. Czy tak się stanie? Zobaczcie same.

 

 

STEP UP

Chyba najbardziej znana taneczna seria filmowa. W pierwszej części główny bohater Tyler, zostaje skazany na prace społeczne w szkole artystycznej. Na początku czuje się nieswojo, jednak później poznaje Norę. W roli głównej niesamowity Channing Tatum. Filmy o tańcu stały się naprawdę popularne właśnie po premierze „Step up“. W dodatku od 2006 roku, powstały aż 4 części. Ostatnia zagościła na ekranach kin w zeszłym roku – opowiada o turnieju tanecznym uczestników z wszystkich poprzednich części. W dodatku została nakręcona w 3D.

 

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12