filmy z seksem w tle

Gorące filmy z seksem w tle – TOP8

by • 25/10/2014 • Filmy, Na czasie, RozrywkaComments (0)50122

 

Mamy czasami ochotę rozerwać się, zrelaksować albo lekko podniecić przy dobrym filmie z seksem w tle, np. spędzając wieczór ze swoim ukochanym albo umawiając się na plotkowanie z najlepszą przyjaciółką. Na szczęście reżyserzy też lubują się w takiej erotycznej tematyce i często oraz chętnie umieszczają seksualne wątki w swoich filmowych dziełach. Które filmy o lekkim zabarwieniu erotycznym warto zobaczyć? Oto top 8 najgorętszych pozycji filmowych z seksem w tle…

 

To tylko seks (ang. Friends with Benefits), 2011

Jamie (Mila Kunis) i Dylan (Justin Timberlake) poznają się w wyjątkowych, zawodowych okolicznościach. Oboje mają skomplikowaną sytuację w relacjach damsko-męskich. Zaprzyjaźniają się, a kiedy lądują razem ze sobą w łóżku, postanawiają, że nie mogą się ze sobą związać, bo wcześniej czy później ich związek zakończy się fiaskiem. Postanawiają ze sobą tylko uprawiać seks. Chcą spełniać swoje erotyczne zachcianki, aby ich stosunek seksualny był jeszcze bardziej gorący i podniecający. Ups, ale co wtedy, gdy jedna ze stron zacznie jednak angażować się w ten związek emocjonalnie? Justin na ekranie powinien Was skutecznie przekonać do tego, że ten film naprawdę warto obejrzeć.

 

 

Oczy szeroko zamknięte (ang. Eyes Wide Shut), 1999

Nicole Kidman i Tom Cruise w genialnych rolach. Film opowiada historię lekarza Williama, który po szokującym wyznaniu swojej żony postanawia jak najszybciej wyjść z domu. Rozpoczyna erotyczną wyprawę nocną, na której aż roi się od pokus i okazji do zdrady. Przygód nie ma końca: jest seksowna prostytutka, szalony bal maskowy, na którym William trafia prosto w centrum dzikiej orgii seksualnej. Zaczyna robić się bardzo niebezpiecznie. Co będzie dalej? Czy William wybaczy swojej żonie niewierność? Czy upora się ze swoimi głębokimi fantazjami i pokusami?

 

 

Sex Story (ang. No Strings Attached), 2011

Emma (Natalie Portman) i Adam (Ashton Kutcher) postanawiają wyzbyć się negatywnych emocji związanych z kolejnymi miłosnymi rozczarowaniami. Ich poprzednie związki albo traumatyczne przeżycia związane z miłością doprowadzają ich do stanu, w którym postanawiają, że koniec ze związkami. Kiedy więc spotykają się po latach i na dodatek lądują ze sobą w łóżku, bojąc się o wspólną przyjaźń, postanawiają, że układ sex-friends będzie im najlepiej odpowiadał. Nie chcą się wiązać, boją się kolejnych miłosnych ran. Jak to się dalej potoczy? Nie możemy Wam zdradzić!

 

 

9 ½ tygodnia (ang. „Nine ½ Weeks), 1986

Elizabeth (Kim Basinger) jest rozwódką, a na dodatek stuknęła jej już trzydziestka. Nie przypuszcza, że na swojej drodze spotka przystojnego maklera, Johna (Mickey Rourke), z którym coś zacznie ją łączyć. Perwersyjny romans zaczyna wymykać się spod jej kontroli. Erotyczne prowokacje, uzależnienie, najdziksze pragnienia i fantazje seksualne obojga partnerów zaczynają przybierać coraz to gorętsze i bardziej podniecające tempo. Czy związek oparty na seksualnej namiętności może przetrwać i przerodzić się w coś głębszego? Musicie koniecznie sprawdzić!

 

 

Nagi instynkt (ang. Basic Instinct), 1992

Ach! Kto z Was nie widział kultowej sceny z filmu „Nagi instynkt”, w którym Catherine (Sharon Stone) fikuśnie i kokietująco zmienia pozycję nóg, zakładając jedną na drugą? Moje kochane czytelniczki, czas nadrobić zaległości. Blond piękność jest w filmie zamieszana w morderstwo znanego rockowego muzyka. Policjant, który jest odpowiedzialny za prowadzenie śledztwa, nieświadomie (?) wdaje się w romans z boginią i cudowną kobietą, dla której traci głowę. W filmie znajdziecie naprawdę wiele śmiałych i odważnych scen, które zdecydowanie podniosą temperaturę między Tobą, a partnerem. Sceny łóżkowe mogą się stać dla Was seksualną inspiracją!

 

 

Nimfomanka (ang. Nymphomaniac), 2013

Stosunkowo nowy film, który wzbudził wachlarz niemal wszystkich emocji u krytyków, ludzi związanych z branżą filmową i tych najważniejszych, czyli widzów. Joe (Charlotte Gainsbourg) jest nimfomanką i opowiada swojemu przyjacielowi, który ją uratował o swoich erotycznych doznaniach. Nagie, splecione ciała w najdziwniejszych konfiguracjach dominują na ekranie. Co ciekawe, wyobraźcie sobie, że podobno wszystkie łóżkowe sceny związane z uprawianiem seksu były kręcone… naprawdę. Tak, aktorzy według wizji reżysera von Triera mieli za zadanie kochać się ze sobą na planie filmowym. Jaki jest tego efekt końcowy? Możecie oglądać już dwie części filmu „Nimfomanka”, które zostały wyemitowane praktycznie jedna po drugiej.

 

 

Ostatnie tango w Paryżu (franc. Ultimo tango a Parigi), 1972

Film jest dość stary, ale za to w jakiej obsadzie i jacy twórcy stoją za nim! Erotyczny melodramat w reżyserii Bertolucciego opisuje przygody Amerykanina (Marlon Brando) w średnim wieku oraz bardzo młodziutkiej Francuzki (Maria Schneider), którzy spotykają się w pustym mieszkaniu, aby oddać się pokusie sadomasochistycznego seksu. Nic o sobie nie wiedząc, przekraczają kolejne seksualne bariery. Macie ochotę na paryski romans pełen erotycznych podtekstów? Oto filmowa propozycja – idealna dla Was!

 

 

American Pie, 1999

Kultowy, legendarny film opowiadający historie grupy licealistów, który do końca szkoły chcą stracić swoje dziewictwo. Dopiero wtedy poczują się jak prawdziwi mężczyźni. Jak sami pewnie dobrze wiecie, zadanie z pozoru wydaje się łatwe, ale w praktyce okazuje się trudnym wyzwaniem. Jeśli chcecie przypomnieć sobie albo od nowa śledzić przygody seksualnych maniaków, włączcie pierwszą część „American Pie”. Uwaga: na drodze przyszłych, prawdziwych facetów pojawi się wiele komplikacji, pułapek i upokorzeń. Dobra komedia o lekkim zabarwieniu erotycznym – jak znalazł na jesienny wieczór!

 

 

O

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12