strangerscover

Pocałunki nieznajomych robią furorę w Internecie!

by • 12/03/2014 • Związki & SeksComments (0)1449

 

Cudowny, jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny! Po prostu boski! W sieci ukazał się krótki, amatorski film stworzony przez Tatie Pilieva, przedstawia on 10 par nieznajomych, którzy po raz pierwszy się całują.

Jeden z najbardziej intymnych i nerwowych momentów każdej rodzącej się relacji został utrwalony w filmie trwającym trzy i pół minuty – The First Kiss (pierwszy pocałunek). Dzieło jest niezwykle poruszające, nie wiem czy ze względu na czarno-białe zdjęcia, wyjątkowy podkład muzyczny („We Might Be Dead By Tomorrow”) czy poprzez ukazanie ludzkiej niezręczności poprzedzającej pierwszy pocałunek!

Nieważne co, istotne, że efekt jest piorunujący! Naturalność i prostota przede wszystkim. Jesteś ciekawa jak wyglądają pocałunki zupełnie obcych sobie ludzi? Jakie przybierają postawy? Jak reagują? Obejrzyj koniecznie! To naprawdę ładny obrazek.

 

 

 

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525