bozsma

Fotobudka na imprezę firmową

by • 04/01/2017 • Rozrywka, Styl życiaComments (0)868

 

Szukasz odpowiedniej atrakcji na imprezę firmową? Chcesz, żeby Twoi pracownicy nie tylko świetnie się bawili, ale też doskonale zintegrowali? To wszystko możesz osiągnąć dzięki fotobudce. Fotobudka świetnie sprawdza się zarówno na dużych eventach firmowych, jak i bardziej kameralnych spotkaniach. Dlaczego cieszy się aż tak dużym powodzeniem?

 

Zamiast biegać z aparatem…

Firmowa impreza integracyjna to wydarzenie, które z pewnością warte jest zapamiętania. Wspomnienia po pewnym czasie blakną. Śmieszne zdjęcia z imprez zaś zostają na długi czas i pozwalają wielokrotnie przeżywać tych kilka godzin swobodnej, nieskrępowanej niczym zabawy. Zamiast biegać z aparatem, albo prosić innych o objęcie roli fotografa, można po prostu skorzystać z możliwości, jakie daje imprezowa fotobudka i zrobić sobie mnóstwo zdjęć ze śmiesznymi rekwizytami i w zabawnych pozach zarówno ze “starymi” jak i nowymi kolegami z pracy. Nic tak nie zbliża ludzi jak wspólne pozowanie do zdjęć, szczególnie jeśli towarzyszy temu śmiech i coraz bardziej oryginalne pomysły na pozy i przebrania.

 

Impreza na luzie

Imprezy integracyjne dla firm mają to do siebie, że dają możliwość oderwania się od szarej codzienności pracy, konieczności stosowania się do przyjętego w niej dress code’u, czy “formalnego” zachowania. Tego typu eventy to czas luzu, relaksu, odstresowania się. W końcu można zrzucić z siebie “przebranie sztywniaka”, a stać się wyluzowanym gościem, który chętnie tego dnia stanie się Wikingiem, potworem, albo Meksykaninem w wielkim sombrero.

 

Na eventy w Warszawie, Toruniu, Bydgoszczy i Trójmieście

Jeśli Twoja firma działa w Warszawie, Toruniu, Bydgoszczy, albo Trójmieście i właśnie w jednym z tych miast planujesz zorganizować imprezę firmową, skorzystaj z naszej oferty. Oferujemy Ci kilka godzin niezapomnianej zabawy, całą gamę rekwizytów, pomoc animatora oraz mnóstwo zdjęć, które będą znakomitą pamiątką dla każdego uczestnika zabawy. Imprezowa Warszawa – tak mówią o stolicy wszyscy, którzy mieli okazję uczestniczyć zarówno w wielkich eventach jak i nieco mniejszych spotkaniach firmowych w stolicy. W dużej mierze jest to zasługa rodzaju przygotowanych na takie imprezy atrakcji. Jedną z nich jest właśnie fotobudka. Jest więc oczywiste, że impreza firmowa w Warszawie bez fotobudki obejść się nie może.
Nie wierzysz? Przekonaj się. Wynajmij fotobudkę na imprezę firmy Smilebox z Warszawy, a zobaczysz, jak świetnie można się bawić mając do dyspozycji obiektyw aparatu, zestaw rekwizytów i całą grupę znajomych.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525