couple4

Friends with benefits – przyjaciel do łóżka!

by • 26/06/2014 • Na czasie, Związki & SeksComments (0)10704

 

Czym tak naprawdę jest określenie „friends with benefits” lub prościej „sex-friends”? Czy taka relacja to nowa moda, która przyszła do nas z zachodu, związek bez zobowiązań czy może czysta przyjaźń z dodatkowymi korzyściami? W tym artykule postaram się odpowiedzieć na te i wiele innych pytań związanych z tym zagadnieniem. Ale od początku.  

 

Termin Friends With Benefits oznacza przyjaciół, którzy oprócz relacji czysto kumpelskich od czasu do czasu chodzą ze sobą do łóżka. Często są to długoletni przyjaciele, pary, którym nie wyszło, jednak nadal łączy ich namiętność lub całkiem obcy sobie ludzie, dla których niezobowiązujący seks jest po prostu częścią dobrej zabawy. Poznajmy dwie historie, dwóch różnych „par”, które zgodziły się opowiedzieć o swojej relacji Friends With Benefits.  

 

Pierwszą z nich jest Marlena (20 l.) i Arek (19 l). Przez 7 miesięcy tworzyli parę, przeżyli ze sobą studniówkę Arka i wejście w studencki świat Marleny. Jednak czar prysł, gdy Marlena przeprowadziła się na własne mieszkanie, a studia i praca pokazały jej, że beztroski, szkolny czas już się skończył. Arek, uczeń technikum, miał całkiem inne priorytety i obowiązki. Mieszkanie z rodzicami oraz koledzy i imprezy byli na pierwszym miejscu. Po rozstaniu, oboje dość długo unikali się na imprezach, każdy znalazł innego partnera. Marlena zmieniła środowisko, Arek pozostał z dawną paczką.  

 

Po kilku miesiącach niewidzenia się, Arek nadal był samotny, a Marlena zakończyła swój związek z innym chłopakiem.W ramach poprawy humoru, koleżanki zabrały ją na imprezę. Imprezę, na której był również Arek. Ponowne spotkanie, spojrzenie, iskra. Wylądowali w łóżku. Dziś oboje wiedzą, że nic , oprócz seksu, z tego nie będzie. Przecież już raz nie wyszło. Jednak posiadanie jednego partnera seksualnego, „towarzyskiego pogotowia” na samotne wieczory jest dla nich tym czego potrzebują. Oboje zgodnie twierdzą: seks – tak, wspólne deklaracje – nie.  

 

friends with benefits

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3