couple4

Friends with benefits – przyjaciel do łóżka!

by • 26/06/2014 • Na czasie, Związki & SeksComments (0)9853

 

Radek (23 lata) i Karolina (23 lata) znają się od lat. Wspólna szkoła, jedno środowisko. Właściwie przeszli ze sobą wszystko. Jej rozstania z innymi chłopakami, jego miłości i brak czasu. Okres dorastania i wejścia w dorosłość. Mimo rożnych temperamentów, oboje dobrze się dogadują. Relacja Friends With Benefits lub jak ktoś woli sex-friends, którą stworzyli, zaczęła się nagle, od wygłupu i pocałunku. Po latach znajomości odkryli, że nawzajem są dla siebie atrakcyjni. Jednak z początku nie była to „czysta” przyjacielska relacja. Karolina, która od zawsze była uczuciowa, dość szybko złapała się na myśleniu o Radku, jak o „kimś więcej”.  

 

Randkowanie było ostatnią rzeczą, o której myślał Radek. Angażacja uczuciowa jednej ze stron postawiła między nimi barierę. Z najlepszych przyjaciół, którzy nie mieli przed sobą tajemnic, powstała relacja pełna niedomówień i oczekiwań, które powodowały konflikty. Karolina oczekiwała, że Radek w końcu zaangażuje się bardziej, że zwróci na nią uwagę, natomiast chłopak nie chciał wiązać się na stałe. Łóżko z najlepszą przyjaciółką było dla niego idealnym rozwiązaniem. W końcu Karolina zerwała kontakt. Czuła, że dla niej relacja typu Friends With Benefits to za mało.  

 

Jednak po pół-roku odnowili relację. Radek nie chciał stracić kompana do rozmów, a i Karolina odczuwała brak najlepszego przyjaciela. Spotkali się, jednak wzajemna chemia nie wyparowała. Dziewczyna, mądrzejsza o poprzednie doświadczenia, trzymała uczucia na wodzy, a seks z Radkiem zaczęła traktować jak fizyczną przyjemność, nie zaś zaproszenie do związku. Chociaż, jak sama przyznaje, do tej pory zdarzają jej się momenty, w których czuje więcej niż by chciała.   Dwa przypadki, dwie odmienne historie. W jednej i w drugiej odnaleźć możemy zarówno plusy jak i minusy relacji Friends With Benefits.  

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525