KONSKI-4

Fryzury do sportu

by • 07/07/2015 • Na czasie, Uroda, WłosyComments (0)5479

 

Lubisz ćwiczyć i uprawiać sport, ale często przeszkadzają Ci w tym włosy? Fryzury wygodne i łatwe w układaniu to jest to, czego na pewno potrzebujesz! Odpowiednie narzędzia do włosów pomogą Ci w ich utrzymaniu, a dzięki nim Twoja fryzura przetrwa najcięższy trening. Zobacz nasze propozycje – najlepsze fryzury do sportu.

 

Podstawowe narzędzia, które będziesz potrzebować do stylizacji fryzury do sportu:

– Opaski

– Gumki

– Wsuwki

– Lakier do włosów

– Pianka do włosów

– Wosk

 

KONSKI-5

 

Koński ogon

Dokładnie rozczesz włosy i nałóż na nie niewielką ilość pianki. Zbierz włosy z tyłu związując je gumką i wybierz miejsce jak wysoko je upniesz. Zawsze możesz poluzować kucyk wyciągając zebrane włosy, a dzięki temu podniesiesz je na szczycie głowy. Możesz zrobić również zapleciony koński ogon – jak z samej nazwy wskazuje jest to po prostu wersja zwykła + warkocz wg upodobań.

 

Niski kucyk

Zrób przedziałek z boku, zaczesz włosy do tyłu lub na boki i zbierz w kucyk. Możesz użyć lakieru, który dobrze usztywni włosy.

 

nastepna

 

 

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525