KONSKI-4

Fryzury do sportu

by • 31/05/2018 • Na czasie, Uroda, WłosyComments (0)6519

 

KONSKI-3

 

Korona z warkocza

Nie jest to łatwa fryzura, dlatego warto ją wcześniej przećwiczyć w domu. Wydziel pasmo włosów nad czołem (najlepiej 3 cm), a z reszty zrób koczek. Zacznij zaplatać od lewego ucha dobierając włosy z obu stron tak, aby przylegał on do głowy. Skończ zaplatanie za prawym uchem i przypnij jego koniec wsuwkami lub zwiąż gumką.

 

Co z grzywką?

Grzywka podczas ćwiczeń jest kłopotliwa, bo kosmyki włosów wpadają nam do oczu. Najlepszym na nią sposobem będzie założenie opaski lub zrobienie stylizacji quiff, którą zrobisz poprzez delikatne natapirowanie włosów i zaczesaniu ich do tyłu, dodatkowo upinając je spinkami.

 

Krótkie włosy

Nawet krótkie włosy mogą przeszkadzać i wymagają ułożenia. Przedziel je na środku głowy i zrób pasmo nad czołem o szerokości 3-4cm. Zapleć warkocz francuski, a jego końce ukryj za uchem i zepnij spinkami. Gotowe!

 

Teraz możecie śmiało zaplatać lub wiązać swoje włosy wiedząc, że nic im się nie stanie, a Wy będziecie mieć swobodę i luz na każdych ćwiczeniach!

 

Agnieszka Bednarska

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525