Dzięki nam dowiesz się jakie fryzury na wesele są w tym sezonie najmodniejsze.

Fryzury na wesele

by • 16/06/2016 • Uroda, WłosyComments (0)30049

 

Wielkimi krokami zbliża się gorący okres ślubów, dlatego pora sprawdzić jakie są najmodniejsze fryzury na wesele. Czy zdecydowałaś się jaką będziesz miała fryzurę w tym wyjątowym czasie? Jeśli nie, pomożemy Ci to zrobić. Przedstawimy wyjątkowe propozycje i trendy, które obecnie panują na całym świecie. Masz ostatnie momenty na podjęcie odpowiedniej decyzji, nie zastanawiaj się długo, tylko sprawdź nasze fryzury na wesele.

 

WŁOSY DŁUGIE

Przy tym rodzaju wlosów, możesz zdecydowanie najbardziej poszaleć. Jeśli marzyłaś o jakiejś fryzurze możesz być pewna, że przy długich włosach uda Ci się to zrelizować! Pamiętaj jednak, że wymagają one zdecydowanie więcej poświęcenia niż włosy krótkie czy półdługie ale i efekt może być o wiele bardziej piorunujący.

 

1. Warkocz do okoła głowy

W tym sezonie, zdecydowanym numer jeden będzie warkocz do okoła głowy! Jest to niezaprzeczalny hit. Dodaje bardzo dużo uroku i dziewczęcości, a przy okazji nadaje twarzy delikatnośći i subtelności!

 

fryzury na wesele

 

2. Totalny luz

Należy pamiętać, że czym bardziej wymyślna kreacja, tym fryzura na głowie powinna zachowywać odpowiedni minimalizm. Dlatego większość gwiazd wybierając się na jakieś ważne wyjścia stawiają na prostotę. Włosy lekko potargane lub po prostu luźno uczesane wiatrem, stanowią o najlepszej fryzurze. W końcu na młodzieńcza świeżość jest numerem jeden. Fryzury na wesele wcale nie muszą być bardzo wystylizowane.

 

fryzury na wesele

 

3. Niski kucyk

Jest to jedna z najprostszych form uczesania, sprawdza się jednak idealnie przy prostych włosach. Jeśli chcemy postawić na minimalizm, będzie to idealna fryzura. Zwykła sukienka i niski kucyk równa się elegancja nie do podrobienia.

 

niskikucyk

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3