amp2ekl

Po lecie odwiedzić gabinet kosmetologiczny

by • 21/06/2019 • UrodaComments (0)469

 

Lato to wspaniały czas dla sfery ducha i ciała. Niekoniecznie jednak równie dobry czas dla włosów czy skóry. Niestety to właśnie po kilku ciepłych miesiącach, skóra wielu kobiet jest w opłakanym stanie. W wielu miejscach bywa upstrzona nowymi przebarwieniami, które absolutnie nie mają nic wspólnego z uroczymi piegami. Często brakuje jej sprężystości i nawilżenia, przez co bardziej widoczne są zmarszczki mimiczne, które u trochę starszych kobiet mogą się szybko utrwalać. Dlatego właśnie jako remanent dla własnego ciała, oraz jako inwestycję w urodę na przyszłość, po wakacjach stanowczo powinno się odwiedzić gabinet kosmetologiczny.

 

Gabinet kosmetologiczny Idealnie
Wizyta u zwykłej kosmetyczki to często zbyt mało, jeżeli skóra została mocno nadwyrężona przez słońce, które zostawiło na niej swoje ślady. Warto wtedy wybrać się do dobrego i renomowanego gabinetu kosmetologicznego, w którym pracuje się na nowoczesnym sprzęcie. Podczas pierwszej wizyty będzie można skorzystać z konsultacji, dzięki której kosmetolog oceni stan skóry oraz wskaże, jakie zabiegi będą najbardziej zasadne. Wiele kobiet decyduje się na różnego rodzaju peelingi z użyciem kwasów, które można stosować dopiero jesienią (są fotoaktywne, w bardzo nasłonecznione miesiące ich używanie mogłoby doprowadzić do pojawienia się nowych przebarwień). Po odpowiednim złuszczeniu skóry za pomocą kwasów, skóra jest rozjaśniona i dobrze dotleniona, zdecydowanie wygląda młodziej. Oczywiście zwykle zabiegi tego typu trzeba robić w seriach, im wcześniej się z nich skorzysta, tym skóra będzie dłużej wyglądała młodo i sprężyście.

 

Co jeszcze można zrobić u kosmetologa?
Oczywiście kwasy to jedne z najpopularniejszych usług, ale kobiety kochają wiele innych zabiegów, którym mogą poddać się w gabinecie kosmetologicznym. Szczególnie popularne są lasery usuwające przebarwienia, których po lecie nie brakuje. Niestety wiele Polek nadal nie nauczyło się prawidłowo dbać o zabezpieczenie skóry przed negatywnym działaniem promieni słonecznych, co skutkuje poważnymi problemami z rozległymi przebarwieniami. Ratunkiem w tego typu sytuacjach jest jedynie wizyta w dobrym gabinecie kosmetologicznym.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525