eroty223

Gadżety erotyczne w sypialni. Czy warto?

by • 18/10/2018 • Związki & SeksComments (0)1202

 

Naturalnym jest, że seks pary z kilkunastoletnim stażem pożycia małżeńskiego z pewnością będzie mniej ekscytujący niż nowo poznających się młodych ludzi, którzy dopiero odkrywają swoje ciała i zakochują się w sobie nawzajem, chcąc rosnące w nich uczucie przełożyć na pieszczoty w alkowie wspólnej sypialni. Nie oznacza to jednakże, że ci „starsi” muszą zadowalać się tym, czego już dawno doświadczyli, świadomie przyzwalając na to, aby do ich łóżek zawitała monotonia. Sposobem na zwiększenie przyjemności podczas miłosnych igraszek okazuje się wykorzystanie gadżetów erotycznych.

 

Więcej niż tylko seks

Niestety wielu Polaków nadal do tematu seksu, który stanowi przecież zwykłą potrzebę fizjologiczną każdego człowieka, podchodzi jak to kwestii tabu. Niechętne i skrępowane mówienie o tym, co nam daje radość w łóżku, co lubimy, jakie style kochania się preferujemy, a także otwarcie się na różnorakie eksperymenty w alkowie sypialni, jak najbardziej mogłoby korzystnie wpłynąć nie tylko na jakość stosunków, ale i na rozpalanie zmysłów partnerów już na etapie gry wstępnej. Naukowcy są zgodni, że jeżeli pary dobiorą sobie odpowiednie „zabawki”, ich życie intymne może nabrać zupełnie innego wymiaru. Polepsza się także samoocena obojga oraz ich samopoczucie. Seks gadżety potrafią zatem uczynić dużo dobrego dla kondycji psychicznej kochanków, ale warunek jest jeden- trzeba sięgać po nie naprawdę wtedy, kiedy oboje są na to gotowi i w granicach swej odwagi i śmiałości.

 

Nie takie nowe

Wchodząc na stronę internetową pierwszego lepszego, bogato zaopatrzonego seks shopu wirtualnego typu Venus.net.pl, można śmiało rzucić hasło – „czego to już ludzie nie wymyślą…”. Wspomniany serwis aż kipi od nadmiaru rozlicznych akcesoriów – atestowane, certyfikowane, przebadane dermatologicznie, a więc w pełni bezpieczne dla korzystających z nich, ale także wyjątkowo różnorodne i niekiedy wręcz kreatywne. W sklepie można otrzymać zarówno wibratory, jak stymulatory, pompki do penisa, sztuczne członki, zabawne przebrania, bieliznę erotyczną, bicze, pejcze, mnóstwo afrodyzjaków, dmuchane lale i szereg innych pomysłowych zabawek. Nie chodzi nam jednak o to, aby prezentować ofertę przykładowego seks shopu online, ale o to, żeby uzmysłowić czytającym jak duże pole do popisu mają obecnie żądni wrażeń kochankowie. Rozczarujemy zapewne niektórych, informując, że to, co dla nas wydaje się swego rodzaju „nowinką” w dziedzinie miłosnych igraszek, znane było, lecz w nieco prostszej postaci w dawnych czasach! Prawdopodobnie już w starożytnym Egipcie wykorzystywano gadżety erotyczne, na wzór dzisiejszych sztucznych członków.

 

Pruderyjność a nowoczesność

Nasz kraj nadal uchodzi za mocno pruderyjny, dlatego przyznanie się do eksperymentowania z akcesoriami erotycznymi ciągle pozostaje w sferze wstydu. W innych narodowościach takiej mentalności nie ma, a dla ludzi to powszechne i zupełnie naturalne, że skoro istnieją gadżety tego rodzaju, to po to, aby z nich świadomie, rozsądnie i zgodnie z ich przeznaczeniem korzystać. W końcu o gustach się nie dyskutuje, co w tym przypadku jak najbardziej jest trafnym spostrzeżeniem. Dla osób ciągle krępujących się przekroczyć próg stacjonarnego punktu dystrybucji omawianych „zabawek” łóżkowych, świetnym rozwiązaniem będą bez wątpienia seks shopy wirtualne, jak chociażby ten wspomniany we wcześniejszych fragmentach, gdzie klient może dyskretnie złożyć zamówienie, korzystając z mnogości rozmaitych akcesoriów, w zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12