Dzięki nam dowiesz się jakie przygotowania ślubne powinnaś wpisać do swojego notatnika.

Gafy popełniane przez Parę Młodą

by • 28/01/2018 • Na czasie, ŚlubComments (1)4731

 

5. Organizowanie zabaw z podtekstem erotycznym

Podczas oczepin czy samego wesela zabawy angażujące gości są jak najbardziej wskazane. Ale czy muszą to być zabawy, które kojarzą się jednoznacznie? Na porządku dziennym jest przekładanie jajka przez nogawkę spodni, przeciąganie krawatu przez sukienkę Panny Młodej, tańce na rurze, gdy rurą jest mężczyzna. Pewnie jest grupa ludzi, którym takie zabawy przypadną do gustu i chętnie w nich wezmą udział, szczególnie po wypiciu odpowiedniej ilości alkoholu. Jednak większość gości weselnych chciałaby uczestniczyć w zabawach, które są śmieszne, integracyjne i nie wywołują rumieńca wstydu na policzkach.

 

6. Pijana Panna Młoda lub Pan Młody

Bardzo częsty obrazek na weselach. Spowodowany faktem, że absolutnie każdy z gości chce się napić z Parą Młodą. O ile nieszkodliwe jest wznoszenie toastów wodą mineralną lub napojem gazowanym, o tyle piąty z rzędu kieliszek wódki może spowodować stan upojenia szybciej niż nam się wydaje. A jeśli dodać do tego stres i emocje nawet jedna lampka wina może być tragiczna w skutkach. Dlatego też i Para Młoda i goście powinni być wyczuleni w tym dniu i nie naciskać na picie alkoholu lub po prostu zaproponować, że napiją się, ale wody.

 

7. Zaproszenie gości z innych miast i niezapewnienie noclegu

Para Młoda ma liczną rodzinę, czasem nawet za granicą, zaprasza ich na wesele i nie zapewnia noclegu. I pojawia się mały zgrzyt, bo co mają goście zrobić ze sobą nad ranem w obcym mieście? Jeśli mają szczęście i lokal, w którym jest organizowane wesele ma wolne pokoje, problem rozwiązuje się sam. Gorzej, gdy przyjęcie organizowane jest w remizie strażackiej, a w okolicy nie ma żadnych hoteli. Wtedy zostaje tylko spanie w samochodzie.

 

Ewelina Wachowska

Pin It

Related Posts

One Response to Gafy popełniane przez Parę Młodą

  1. Elżbieta pisze:

    Organizacja wesela to bardzo wana sprawa .Młodzi chcą żeby wszystko zagrało i było jak najlepiej.Dobrze wtedy mieć osobę pod ręką co już zetknęła się niedawno z taką uroczystością i ma dokładne rozeznanie.Posłuży radą wtedy to pomoże zapobiec jakimś niepotrzebnym wpadkom..

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525