gdzie znalezc milosc

Gdzie znaleźć miłość? 5 prawdziwych historii!

by • 22/09/2015 • Związki & SeksComments (1)3044

 

Znalezienie partnera, który spełni nasze oczekiwania, nie należy do łatwych zadań. Musi być przecież w miarę przystojny, musi być między nami chemia, powinien być inteligentny, mieć własne pasje i zainteresowania, a do tego musi przecież być czuły, romantyczny, wrażliwy i opiekuńczy. Gdzie znaleźć taki ideał? Czy oni w ogóle istnieją? Poznajcie 5 historii z życia wziętych, które mogą stać się dla Was życiową inspiracją. Oto 5 opowieści o parach, które poznały się w dość… niekonwencjonalny sposób. Gdzie znaleźć miłość?

 

Marta (26), Rafał (28) – „Połączyła nas pasja…”

Historia Marty i Rafała jest naprawdę wyjątkowa. Oboje wybierali się bowiem nieświadomie na ten sam kurs: instruktora fitness. Marta od kilku lat poświęcała się sportowym celom i taki kurs był jej spełnieniem marzeń. Rafał stawiał w tej dziedzinie pierwsze kroki, ale był bardzo zawzięty i uparty. Postanowił, że mimo krótkiego doświadczenia również wybierze się na ten kurs. – Nawet nie wiesz, jak się cieszę, że dopiąłem swego i poszedłem na ten kurs. Gdybym się nie wybrał, a bardzo się wahałem, to nie poznałbym Marty. A to ona stała się sensem mojego życia – mówi nam 28-letni Rafał, pracujący na co dzień jako ekspedient. – Wspólna pasja połączyła nas od samego początku. Los chciał, że trener organizujący ten kurs łączył nas non-stop w pary, dlatego mogliśmy się dzięki temu bardziej zbliżyć. Po trzecich zajęciach Rafał postanowił, że weźmie ode mnie numer telefonu i tak się wszystko zaczęło – opowiada o miłosnej historii 26-letnia Marta. Teraz mają w planach otworzenie własnego studia fitness, bez którego również nie wyobrażają sobie życia. Może czas, kochane czytelniczki, wybrać się do lokalnego centrum sportowego i poszukać na nim swojego faceta?

 

Gosia (27), Marcin (25) – „Nie uwierzyłabym, że Internet jest w stanie kogoś ze sobą połączyć”

Miałam ogromnego życiowego doła. Sądziłam, że nic mnie już w życiu na polu prywatnym nie spotka. Ogromne kompleksy nie pozwalały mi otworzyć się na jakąkolwiek relację w pracy czy na uczelni – mówi 27-letnia Gosia, doradca ds. sprzedaży w jednym z popularnych banków w Krakowie, która pewnego dnia za namową koleżanki postanowiła założyć własne konto na znanym portalu randkowym. Nie sądziła, że los tak szybko się potoczy i trzy miesiące później zakocha się na zabój. – Ja założyłem to konto głównie dlatego, że w swoich dwóch poprzednich związkach trafiałem na kobiety, które nie były wobec mnie fair. Uznałem, że może jak kogoś najpierw poznam w sieci, ochronię siebie i nie pozwolę, żeby ktoś tak szybko mnie skrzywdził – tłumaczy Marcin, który uważa, że założenie konta na jednym z randkowych portali było najlepszą decyzją w jego życiu. To Marcin odnalazł Gosię i pierwszy do niej napisał. Po trzech miesiącach cyber-randkowania postanowili zaryzykować i spotkać się twarzą w twarz. Siedzieli i rozmawiali przy herbacie do późnych godzin nocnych. Wiedzieli, że trafił swój na swego… Teraz wszystkich znajomych singli namawiają do tego samego, udowadniając im, że jak się chce, to można!

 

nastepna

Pin It

Related Posts

One Response to Gdzie znaleźć miłość? 5 prawdziwych historii!

  1. Elżbieta pisze:

    Różnie bywa w życiu,że się nigdy tego nie przewidzi co się może komu przytrafić , w kwestii znajomości która ma zaowocować poważnym realnym związkiem.Faktycznie w różnych sytuacjach się ludzie poznają .W dużej mierze zależy od aktywności i pomysłowości ,inicjatywy obu stron..

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525