photo-booth-wedding-party-girls-160420

Gdzie zorganizować udany wieczór panieński?

by • 29/10/2021 • ŚlubComments (0)662

 

Wieczór panieński to jedyna w swoim rodzaju impreza. Przygotowanie takiego wieczoru to niemałe wyzwanie i bardzo dużo tutaj zależy od trafnej lokalizacji. Jak wybrać idealne miejsce na niezapomnianą, pełną wrażeń zabawę?

 

O czym pamiętać podczas organizacji wieczoru panieńskiego?

Przygotowania do imprezy zwykle zaczynają się od wyboru terminu. Najlepszą porą jest oczywiście weekend, ponieważ wtedy większość osób ma wolne i całonocne szaleństwa można spokojnie odespać następnego dnia. Drugi krok to wybór miejsca na imprezę. Dobrze jest wcześniej zadbać o rezerwację miejsc albo chociaż upewnić się, że w wyznaczonym dniu bez problemu da się wejść do upatrzonego lokalu. Rezerwacja przydaje się także z innego względu – można wtedy zamówić dodatkowe, specjalne usługi oraz ustalić menu czy wybór drinków.

A może wyjazd z noclegiem?

Marzy się wieczór panieński wyłącznie we własnym, kameralnym gronie? Nie wszyscy lubią się bawić w przepełnionych klubach, w gronie zupełnie obcych osób, dlatego dobrym pomysłem jest wyjazd całą paczką w przyjemne, ustronne miejsce, gdzie można zorganizować bezpieczną i wciąż pełną atrakcji imprezę dla przyszłej panny młodej oraz jej bliskich koleżanek.

Miejscem polecanym na taki wyjazd jest Rancho pod Bocianem, położone blisko Warszawy. W Rancho można wynająć dla wszystkich gości pokoje, ale jeszcze ciekawszą opcją jest prywatny domek weekendowy, oddalony nieco od głównego budynku, co zapewnia prywatność i świetne warunki do całonocnej zabawy. W domku są trzy pokoje z łóżkami, do tego salon z kominkiem, dwie łazienki oraz wyposażona kuchnia. O jedzenie i picie można się zatroszczyć we własnym zakresie, ale wygodniej będzie zamówić specjalne menu w restauracji.

 

Jakich atrakcji można się spodziewać na miejscu?

Domek weekendowy, z pięknym terenem wokół, stwarza doskonałe warunki do urządzenia hucznej, niezapomnianej imprezy. Personel Rancha może przygotować dodatkowe atrakcje związane z wieczorem panieńskim, to jednak najlepiej ustalić z wyprzedzeniem, podczas robienia rezerwacji. Rancho ma duże doświadczenie w tego typu imprezach, można więc liczyć na ciekawe propozycje i profesjonalną realizację wieczoru.

Goście zatrzymujący się w domku mogą korzystać z różnych atrakcji plenerowych ośrodka – jest chociażby możliwość zorganizowania ogniska z pieczeniem kiełbasek albo spędzenie aktywnego dnia w parku linowym i na ściance wspinaczkowej.

Pin It

Related Posts

Comments are closed.