gra wstepna

Gra wstępna bez tajemnic

by • 12/01/2018 • Związki & SeksComments (0)5096

 

Dużo osób nie zdaje sobie sprawy z tego jak bardzo ważna jest odpowiednia gra wstępna i że to ona jest przepustką do udanego stosunku. Fizyczny kontakt dwojga ludzi oparty na pieszczotach jest najlepszą, podstawową formą pozbywania się stresu, przekazywania ciepła i cieszenia się z wyjątkowej bliskości. Gra wstępna przed seksem pobudza nasze zmysły, powiększa apetyt na seks i zdolność odczuwania wszystkich smaków intymności. Jak każda gra ma swoje zasady, o to czy jej podołaliśmy świadczy zadowolenie z poźniejszego współżycia.

 

Czym jest gra wstępna?

Gra wstępna to powien zakres czynności, które wykonujemy przed odbyciem stosunku. Calując się, tuląc czy stymulując swoje najbardziej erogenne punkty potęgujemy nasze podniecenie seksualne. Kobieca pochwa lekko się powiększa, wydzielając naturalną substancję nawilżającą, a męski członek przechodzi w stan wzwodu. Jesteśmy gotowi do odbycia stosunku. Tak naprawdę rozgrzewka erotyczna może przybierać przeróżne formy, od namiętnego masażu po wspólną kąpiel. Gra wstępna daje nam wiele możliwości.

 

Ile czasu powinna zająć nam gra wstępna?

Nie od dziś wiadomo, że kobiety potrzebują zdecydowanie więcej czasu niż mężczyżni żeby czerpać prawdziwą rozkosz z pożycia seksualnego. Dobra gra wstępna nie może być rutyną. Za każdym razem ty lub twój partner powinniście pieścić się w zupełnie inny sposób, by móc osiągnąć prawdziwą ekstazę. Nie ma konkrentych wskazówek co to długości trwania prawidłowej gry wstępnej. Wszystko zależy od pary kochanków. Wasza idealna gra wstępna zostanie wypracowana z biegiem czasu.

 

Co dla niego, co dla Ciebie?

Każdy dobrze wie, że męczyźni są wzrokowcami, więc jeśli chcesz aby Twój mężczyzna przeżył prawdziwą rozkosz, ubierz sekswoną bieliznę, zrób wyzywający makijaż, zachowuj się bardzo pociągająco i podniecająco. Twój mężczyzna patrząc na Ciebie w takim wydaniu, poczuje się gotowy na każde przeżycie. Dla kobiet poza wzrokowymi doznaniami bardzo istotną grę odgrywa węch, partner musi zadbać o to, żeby przed stosunkiem, wziąć prysznic i wmasować w ciało balsam… Mocny, męski zapach sprawi, że od razu poczujemy się lepiej.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525