gra wstepna

Gra wstępna bez tajemnic

by • 12/01/2018 • Związki & SeksComments (0)4297

 

Pomysły na zmysłową i gorącą grę wstępną

 

Bomba zegarowa

Wyznaczcie sobie ilość czasu, może to być na przykład 20 minut podczas których oboje będziecie pieścić swoje ciała. ale przez ten okres nie może dość do stosunku. Będziecie jeszcze bardziej podnieceni jeśli takie ograniczenie czasowe spowolni cały proces.

 

Pobudzająca zmysły ciemność

Przewiążcie swoje oczy chustą bądź szarfą, pieśccie swoje ciała na przemian, zmysłowo dotykając każdej partii po kolei. Kiedy oczy nie widzą, w człowieku wyzwalają się inne zmysły, które pozwolą wam w wyjątkowy sposób rozgrzać ciało i zmysły. Taka zmysłowość może was doprowadzić na szczyt podniecenia.

 

Jesteś moim poddanym

Jest to doskonały sposób na przeprowadzenie idealnej gry wstępnej. Niech Twój partner zwiąże Ci recę delikatną satynową szarfą i pozwoli Ci zdać się tylko na niego. Jest to niesamowicie erotyczne doświadczenie, kiedy jesteśmy zdani w łóżku na drugą osobę i nie mamy żadnego wpływu na to co się dalej wydarzy. Możemy jedynie pobudzić naszą wyobraźnię do pracy… Ekstremalne miłosne uniesienia gwarantowane.

 

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525