3.

Impreza Halloween – krok po kroku

by • 28/10/2017 • Dom, Halloween, PrzepisyComments (1)8119

 

DRINKI

W halloweenowych drinkach najważniejszy jest ich wygląd, a dużo wnosi sam kolor. Dobrym pomysłem będzie zwykła wódka z sokiem pomarańczowym i grenadyną na spodzie jeśli podacie ją jak na zdjęciach nr 1 i 2. Strzykawka w drinku o kolorze czerwonym to także świetny i przerażający pomysł (zdjęcie nr 3). Do dekoracji szklanek możecie wykorzystać pozostałą gazę jałową (zdjęcie nr 5)

 

This slideshow requires JavaScript.

 

Gościom na pewno zasmakuje Upiorny Poncz. Do misy wlej 0,5 litra wódki, 1 ,5 litra soku porzeczkowego, 0,5 l energy drinka oraz 0,5 l szampana. Plastikową rękawiczkę napełnij wodą, zwiąż gumką i włóż do zamrażalnika na kilka godzin. Taka kostka lodu w twoim ponczu, będzie wyglądała naprawdę upiornie! Dodatkowo do misy możesz wrzucić żelki w kształcie pająków, które powinnaś znaleźć w większych sklepach spożywczych.

 

KK

Pin It

Related Posts

One Response to Impreza Halloween – krok po kroku

  1. Elżbieta pisze:

    Tajemniczo z nutką grozy i upiornie wygląda to święto Halloween.Mając na uwadze stroje które wnoszą zmyślny akcent tego święta .Impreza ma swój wystrój ciekawie zaaranżowany jest tłumnie witana . Wytwornie , pomysłowo zorganizowane trunki i zakąski rozbawiają wszystkich na około..

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525