jednanoc

Jaki powinien być ideał mężczyzny?

by • 20/11/2013 • Związki & SeksComments (0)10524

 

Jaki jest ideał mężczyzny według większości kobiet? Odpowiedź może być zaskakująca. Nasz wymarzony ideał mężczyzny nie musi wyglądać jak Adonis oraz mieć wypchanego pieniędzmi portfela. Wystarczy, że będzie posiadać zachwycającą kobiety osobowość. Zachwycająca osobowość i życiowa zaradność to cechy, które najbardziej kręcą współczesne kobiety. Tym czego szukają jest ideał mężczyzny. Namiętny kochanek i osoba, na której można polegać w każdej sytuacji. Poniżej lista kilku najbardziej pożądanych cech jakie powinien mieć ideał mężczyzny:

 

Pewność siebie

Może być zaletą, ale też wadą. Gdy facet jest zbyt pewny siebie i ma się za nie wiadomo co, odbieramy go jako narcyza i zadufanego w sobie palanta. Pewność siebie u idealnego mężczyzny powinna cechować się tym, że jest on zaradny, wie czego chce i potrafi to osiągnąć. Obecność takiego faceta powoduje, że lgniemy do niego i czujemy się przy nim pewnie i bezpiecznie. Ideał mężczyzny musi mieć pewność siebie, która powinna charakteryzować się tym, że jest on zaradny, wie czego chce i potrafi to osiągnąć. Jest facetem znającym swoją wartość i umiejącym to wykorzystać. Obecność takiego faceta w naszym życiu powoduje, że lgniemy do niego ponieważ czujemy się przy nim pewnie i bezpiecznie.

 

Poczucie humoru

Udany związek to taki, w którym twój mężczyzna wie jak cię rozweselić i poprawić ci humor nawet w najcięższych sytuacjach. Ludzi często przyciąga do siebie takie samo postrzeganie świata, wspólne poglądy oraz poczucie humoru. Największa liczba trwałych związków jest budowana poprzez łączące dwie osoby upodobania. Uznawanie takich samych rzeczy i sytuacji za zabawne zdecydowanie ułatwia wspólne porozumienie. Jeśli Twój aspirujący ideał mężczyzny ma takie samo poczucie humoru możecie być pewni, że wasz związek będzie szczęśliwy i spełniony. 

 

Pasje i ambicje

Mężczyzna, który wyznacza sobie ambitne cele do osiągnięcia i realizuje swoje plany oraz pasje jest dla nas szczególnie pociągający i intrygujący. Każda kobieta pragnie mężczyzny, który potrafi spełniać swoje marzenia i urzeczywistniać zamierzone cele. Człowiek sukcesu, profesjonalista w pracy i posiadający liczne pasje facet działa na większość kobiet jak afrodyzjak. Stanowi on także powód do dumy. Można z pewnością stwierdzić, że facet, który jest oddany swoim pasjom będzie oddany również związkowi, w którym się znajduje.

 

ideał mężczyzny

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525