okularywp

Dobierz idealne okulary dla siebie!

by • 20/11/2017 • Moda, TrendyComments (0)1261

 

Zastanawiasz się, w jakim modelu oprawek byłoby Ci do twarzy? Podpowiadamy, jakie oprawki powinnaś wybrać!

 

Przy wyborze oprawek okularów warto kierować się kształtem twarzy, typem urody i trendami. Jeśli zwrócisz uwagę na te wszystkie elementy, to szansa powodzenia jest praktycznie 100%! Okulary dobrane do kształtu twarzy podkreślą Twoje naturalne piękno, jak i zatuszują niedoskonałości, a kierowanie się trendami to dodatkowa korzyść i świetna zabawa!

 

Kształt twarzy

Najważniejszym kryterium doboru oprawek, jest ich odpowiednie dopasowanie do kształtu twarzy. Do twarzy okrągłej dobrze będą wyglądały oprawki prostokątne, bo wizualnie wyszczuplą twarz i wyrównają jej proporcje. Jeśli posiadasz twarz owalną, to możesz zdecydować się na praktycznie dowolny kształt oprawek, ważne, by pasowały one do proporcji Twojej twarzy, dlatego nie mogą być ani za duże, ani za małe. Ostre rysy twarzy kwadratowej świetnie złagodzą oprawki zaokrąglone. Dobrym wyborem dla twarzy podłużnej są oprawki oversizowe, które optycznie skrócą twarz i wyrównają jej proporcje. Oczywiście nie musisz ściśle trzymać się tych propozycji, tylko bawić się z konwencją i nosić to, w czym czujesz się najlepiej.

 

Typ urody

To, jaki masz typ urody definiuje, w których oprawkach będzie Ci do twarzy. Jeśli masz bardzo delikatny typ urody, to oprawki o zdecydowanym kształcie i mocnym kolorze mogą Cię zwyczajnie przytłaczać. W takim przypadku o wiele lepiej sprawdzą się subtelniejsze okulary np. z bardzo modnymi cienkimi oprawkami, bądź pastelowymi ramkami. To, jaki efekt chcemy uzyskać determinuje wybór oprawek okularów. Jeśli chcesz, by te dobrze współgrały z Twoim typem urody, to wybierz takie, które nie będą zbytnio Cię przytłaczać. Gdy lubisz modę i eksperymenty to możesz pozwolić sobie dosłownie na wszystko – dla projektantów oprawki to taki sam stylowy dodatek, jak torebka, czy buty.

 

Trendy

Projektanci przedstawili tyle wyjątkowych oprawek na swoich pokazach mody, że absolutnie każdy wybierze coś wyjątkowego dla siebie. Bardzo modne są zdecydowane oprawki okularów – futurystyczne i rzucające się w oczy. Z drugiej strony niezwykle popularne są delikatne i cienkie oprawki metalowe. Dominującymi kolorami okazały się barwy ziemi, czerwienie i pastele. Na okularach pojawiły się również biżuteryjne akcenty, które dodawały całości wytworności. Bardzo stylowym akcentem są także okulary z oprawką drewnianą – ta będzie świetnie pasowała do osób, które są estetami i lubią minimalistyczne formy.

 

Kreowanie wizerunku

Okulary to ważny element Twojego wizerunku. Dobierz je zatem tak, by pasowały do Twojej osobowości, stylu, jak i funkcji, jaką pełnisz. To ostatnie ma bardzo duże znaczenie, jeśli pracujesz na wyższym stanowisku, bądź prowadzisz własną firmę. Zadbaj o to, by całość była spójna i podkreślała Twoją urodę. To ważne, jeśli chcesz być dobrze zapamiętana, a jednocześnie zawsze prezentować się stylowo i z klasą. Wbrew pozorom nie jest to takie trudne!

Warto wybierać oprawki w miejscach, które oferują duży wybór np. edel-optics.pl. Znajdziesz tutaj bogatą ofertę okularów od różnych marek – w tym znanych domów mody. Dzięki temu szybko i bez wychodzenia z domu wybierzesz oprawki, w których będziesz wyglądać świetnie.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525