dzieci

Dowody na to, że on będzie idealym ojcem

by • 03/04/2020 • Dziecko, Związki & SeksComments (0)5375

 

Większość z nas myśli o tym, aby w dalszej lub bliższej przyszłości mieć dziecko. Kiedy podejmujemy tak ważną i odpowiedzialną decyzję, która zaważy na całym naszym przyszłym życiu, musimy być pewne, że nie zostaniemy z tym same. Tutaj pojawia się problem wyboru odpowiedniego kandydata. Mężczyzna, który ma być ojcem naszych dzieci musi posiadać szereg cech, które będę przemawiały za tym, że nadaje się do takiej roli. Oprócz odpowiedzialności, cierpliwości i umiejętności utrzymania rodziny musimy zwrócić uwagę na wiele innych aspektów. Podpowiemy Wam jakie warunki musi spełniać Twój partner, aby był idealnym ojcem.

 

Umie pokazywać emocje i uczucia

Jeżeli facet nie wstydzi się pokazywania uczuć i emocji, które aktualnie w nim siedzą, to bardzo dobry znak. Oznacza to, że nie będzie zgrywał macho przed Waszym dzieckiem, a ono będzie już od małego wiedziało, że tatuś też ma uczucia i tak samo jak z matką, może mu powiedzieć o rzeczach, które sprawiają mu ból jak i radość. To bardzo ważna cecha na którą kobiety nie zwracają uwagi, ślepo poszukując tzw. prawdziwych mężczyzn.

 

Lubi bawić się z innymi dziećmi

Odwiedzają Was przyjaciele z dziećmi, a Twój partner zamyka się z nimi w pokoju i godzinami spędza czas na budowaniu kolejnych fortyfikacji z klocków? Nie ma lepszego argumentu, który przemawiał by za tym, że będzie świetnym ojcem. Możesz być pewna, że kiedy urodzi sie wasze dziecko, Twój partner będzie najszczęśliwszy na świecie, kiedy będzie mógł połączyć przyjemne z pożytecznym.

 

Jest opiekuńczy

Przychodzisz zmęczona po całym dniu pracy, a Twój ukochany czeka na Ciebie z wyśmienitą kolacją, a dodatkowo przygotuje aromatyczną kąpiel? Możesz być pewna, że skoro tak mała niedogodność jak Twoje zmęczenie absorbuje go do wykonywania takich czynności, co będzie się działo jak na świat przyjdzie wasze dziecko?

 

Umie o siebie zadbać

Posprząta, zrobi zakupy, ugotuje obiad (nawet jeśli czasami nie wychodzi mu to perfekcyjnie)? Oznacza to, że jak pojawi się dziecko, twojej całodobowej opieki będzie potrzebowało tylko ono. Taki facet jest nauczony tego, że każdy ma dwie ręce i potrafi o siebie zadbać. Dodatkowo zdaje sobie sprawę z tego, że dziecko to nie tylko Twój problem, ale również jego.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz