dzieci

Dowody na to, że on będzie idealym ojcem

by • 16/04/2018 • Dziecko, Związki & SeksComments (0)3214

 

Nie ucieka od odpowiedzialności

W czasie Waszego wspólnego pożycia, wydarzyło sie sporo rzeczy, które kompletnie powaliły was na łopatki. Twój mężczyzna się nie poddał, stawił czoła problemom i wyszedł na prosto. Oznacza to, że w momencie, kiedy na waszej drodzie pojawi się dziecko, nie ucieknie w siną dal, tylko zdecydowanym krokiem wejdzie w to i weźmie na swoje barki.

 

Jest zoorganizowany i ma plany na przyszłość

Facet, który doskonale wie czego chce od życia? Umie egzekwować swoje prawa? Odnajduje się nawet w najtrudniejszej sytuacji? To idealny kandydat na ojca. Jeżeli widzisz, że Twój partner nie obarcza Cię swoimi problemami, tylko potrafi je samemu rozwiązywać, a w razie jakiś wątpliwości pyta Cie o zdanie, możesz być pewna, że jesteś szczęściarą.

 

Woli wyjść z Tobą do kina niż z kolegami na piwo

Piątek wieczorem, a telefon Twojego faceta urywa się od nadmiaru połączeń. Dzwonią najlepsi koledzy, żeby wyciągnąć go na jedno piwo. On zdecydowanie odpowiada, że nie może bo jest umówiony z Tobą do kina i proponuje inny termin. Tak, masz wyjątkowego mężczyznę u swojego boku. Kiedy urodzi się wasze dziecko, nigdy nie będzie zastanawiał się co wybrać.

 

Wie na czym polega partnerstwo w związku

Jeżeli facet wie, że podział obowiązków domowych jest równy, a pranie, sprzątanie i gotowanie nie stanowi dla niego żadnego problemu, oznacza to że kolejne nieprzespana noce po urodzeniu dziecka, nie będą tylko Twoim problemem, ale również jego. Jest to wasze wspólne dzieło i każdy jest za niego w tym samym stopniu odpowiedzialny.

 

Jeżeli Twój partner nie jest idealny (ideałów nie ma), ale posiada większość z tych cech, które wypisaliśmy powyżej, możesz być pewna, że doskonale sprawdzi sie w roli życia – jako ojciec. Nie musisz się obawiać niczego, on zawsze będzie przy Tobie i Waszym dziecku, bez względu na to co będzie się działo dookoła. Pamiętaj jednak, że decyzja o posiadaniu potomka nie należy tylko do Ciebie… Powodzenia!

 

KJ

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525