murzyn

Jak być idealną dziewczyną dla niego?

by • 08/08/2014 • Związki & SeksComments (0)3279

 

Jeśli naprawdę zależy nam na facecie, staramy się i pragniemy być dla niego tą jedyną, tą najlepszą i tą najcudowniejszą. Co należy robić, aby on stracił dla nas głowę? Okazuje się, że nie musisz wydawać fortuny pieniędzy na prezenty, nie musisz poświęcać mu całego swojego czasu, aby on czuł się przy tobie dobrze. Kluczem do sukcesu w tym przypadku jest to, żebyś o niego trochę bardziej zadbała. Taki rezultat możesz osiągnąć na przykład za pomocą wykonywania malutkich rzeczy i czynności, których on się najmniej w tym czasie spodziewa. Jeśli brak ci pomysłów, biegniemy z pomocą! Oto proste sposoby na to, jak być dziewczyną dla niego!

 

Słodkości

Każdy facet lubi jeść. Większość z nich to także słodkie łasuchy. Noś i miej przy sobie mini słodkie przekąski, które będziesz mogła zawsze wyciągnąć znienacka i go nimi nakarmić. Nikt nie oprze się kosteczce czekolady albo pysznemu orzechowemu ciastku. Jednym ze sposobów na to, aby on zwariował na Twoim punkcie jest zaspokojenie jego apetytu. Możecie się śmiać, ale nie chodzi tu o codzienne gotowanie mu posiłków. Wystarczy dać raz na jakiś czas coś pysznego, a on z pewnością to doceni.

 

Słowa a czyny

Niektórzy ludzie twierdzą, że czyny potrafią mówić głośniej i wyraźniej niż słowa. Oba jednak są tak samo wartościowe. Facet powinien wiedzieć, jak się czujesz z tym, że obsypuje cię milionem pocałunków oraz komplementów. Miej odwagę dziękować i wyrażać względem niego więcej uczuć. Rzuć mu się nagle na szyję, pocałuj go ukradkiem w policzek – faceci naprawdę lubią takie miłosne akty.

 

Zwracaj na niego uwagę

Facet uwielbia być w centrum zainteresowania. Zwracaj więc uwagę na małe rzeczy, np. jeśli jest on fanem serialu „Gra o tron”, kup mu jakiś mini gadżet z nim związany albo zabierz go na nocny maraton z odcinkami z pierwszego sezonu. On na pewno doceni to, że Ty wiesz, co lubi i chcesz, żeby czuł się w twoim towarzystwie dobrze. Grunt to uważnie słuchać i potem zrobić z tego użytek!

 

Nie bądź damą

Niektórzy mężczyźni czują potrzebę, aby płacić za kobiety przy każdej okazji. Jeśli on faktycznie jest na tyle miły, że płaci za ciebie bez wahania, postaraj się chociaż raz na jakiś czas zaoferować mu, że może tym razem to właśnie Ty sprezentujesz wam kolację albo zakupy. Nawet jeśli on się temu sprzeciwi, to przynajmniej będzie wiedział, że próbowałaś. Jestem przekonana, że będzie wtedy wdzięczny za twoją troskę i dobre serce. W efekcie możesz mu za to podziękować w inny sposób, np. kupując mu jakiś słodki prezent.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525