jak czytac facetowi w myslach

Naucz się, jak czytać facetowi w myślach!

by • 16/11/2015 • Związki & SeksComments (0)3570

 

Nie musisz mieć magicznych mocy ani ponadprzeciętnych umiejętności, aby dowiedzieć się, o czym myśli Twój facet. Tak długo, póki będziesz spostrzegawcza i pobawisz się w dobrego obserwatora, można szybko zbliżyć się do jednego z kobiecych talentów, jakim jest czytanie jego umysłu i myśli. Wszystko, co musisz zrobić, to zwrócić uwagę na drobne szczegóły i wskazówki, które oni zwykle nieświadomie nam podają. Oto sprawdzone tricki i sposoby, które pozwolą Ci czytać w jego myślach! Czas na kobiece czary!

 

PODRÓŻ DO PRZESZŁOŚCI

Zastanów się nad każdym jego adaptatorem tzn. zachowaniem, które jest szczególnie przypisane do rodzaju sytuacji. Każdy człowiek posiada mnóstwo różnych cech, które charakteryzują jego osobowość. Zastanów się, czy na przykład Twój facet zwykle kaszle w momencie, gdy kłamie? A może zagryza wargę, gdy robisz coś, co mu się podoba? Wyłap wszystkie możliwe sygnały i przeanalizuj je pod kątem konkretnych sytuacji. Po pewnym czasie będziesz w stanie powiedzieć, co dokładnie oznacza każdy jego mały ruch.

 

SŁOWA – CZYN

Psycholodzy – specjaliści w dziedzinie mowy ciała są przekonani, że facet działa prostym mechanizmem. Myśli o tych samych rzeczach, które robi, dlatego nie zniechęcaj się! Nie jest to wcale trudne zadanie, aby zrozumieć jego proces myślowy. Użyj instynktu i swojej podświadomości. Obserwacje pomogą Ci go zrozumieć, zanalizować, a te społeczne eksperymenty przydadzą ci się w trakcie całego związku. Będziesz znała jego intencje, cele i plany względem Ciebie i innych sytuacji. Jego umysł nie musi być dla Ciebie tajemnicą. Spróbuj się czasem wcielić w jego rolę i zastanowić nad tym, jaka byłaby Twoja reakcja. Może się to okazać pomocne, ponieważ mężczyźni dzielą się na dwie grupy: podobni do nas – zrobiliby tak samo lub podobnie, i tych, którzy zrobią wszystko zupełnie na odwrót. Wyjścia są dwa, a nasz mózg wyczuje wszystko!

 

UWAGA NA SŁOWA

Nic się nie martw, jeśli trafił ci się typ niemowy. To, że on nie wyraża swoich myśli wprost, nie oznacza tego, że jest nieczytelny. Spróbuj dowiedzieć się, co dzieje się w jego głowie, słuchając sposobu, w jaki się wypowiada. Przypomnij sobie sytuacje, w których to Ty jesteś na niego zła i rzucasz zdawkowe „wszystko w porządku” albo „co?” i spróbuj je analogicznie przełożyć na zachowanie Twojego ukochanego. Oni robią dokładnie to samo! Jeśli znasz go na tyle dobrze, będziesz w stanie wykryć nawet najmniejsze zmiany w jego głosie, kiedy on staje się zdenerwowany. Staraj się go wyczuć szczególnie w takich sytuacjach, gdy jest w złym humorze lub po tym, jak się soczyście pokłócicie.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525