beauty 3

Jak dbać o brwi? Cenne wskazówki!

by • 02/11/2017 • Pielęgnacja ciała, UrodaComments (0)2843

 

Podobno brwi kobiety są jej wizytówką i łatwo po nich poznać, czy dana kobieta dba o swój wygląd. Niestety, bardzo wiele z nas zapomina o tym, aby systematycznie je regulować. Jeśli o nie skutecznie nie zadbamy, nie wyostrzymy odpowiednio rysy twarzy i nie podkreślimy najważniejszych cech naszej urody. Jak w takim razie o nie zadbać? Oto cenne wskazówki i porady kosmetyczne, dzięki którym Wasze brwi będą się zawsze dobrze prezentować!

 

Jeśli chciałabyś, aby Twoja twarz stała się bardziej interesująca, musisz zadbać o swoje brwi. To one są pewnego rodzaju ramą dla oczu. Znakomicie podkreślają charakter naszej buzi, dlatego tak ważnym jest, aby o nie odpowiednio zadbać. Jak o nie dbać? Czy powinniśmy same sobie je regulować tradycyjnym sposobem za pomocą pęsety? Czy może należy oddać się w ręce profesjonalnej kosmetyczki?

 

Określ swój cel

Jeśli chciałabyś, aby Twoje brwi stały się bardziej gęste i bardziej widoczne, powinnaś zapomnieć o pęsecie. Lepiej nie używaj jej do regulacji swoich brwi, ponieważ potrzebują one nawet kilku miesięcy do tego, aby dojść do siebie. Jeśli chcesz, aby były one w dobrej kondycji, musisz na jakiś czas zaniechać wyrywania czy woskowania okolic brwi.

Częsta regulacja brwi osłabia jakość i moc włosków. Powinnaś więc używać odpowiednich suplementów, które pomogą Ci odzyskać ich dawny blask. Witaminy tj. A, B6, C czy E to składniki potrzebne do porostu włosów. Tabletkowa kuracja nie zaszkodzi, a może pomóc.

Zmień również nieco swoją dietę, która powinna być bardziej urozmaicona. Naturalne suplementy wspomagające porost włosków to oczywiście warzywa i owoce. Zachęcamy Was szczególnie do wprowadzenia i częstego spożywania takich cudów natury jak: zielone warzywa liściaste, marchewka czy pietruszka. Sprzymierzeńcami okażą się także jajka, nabiał, ryby i drób. Jeśli przekąski, to garść orzechów, które również mają podobne właściwości uzdrawiające stan naszych brwi.

 

Reguluj z głową

Regulację brwi warto rozpocząć po ciepłej kąpieli. Wtedy wszystkie pory na skórze ulegają rozszerzeniu, dlatego wyrywanie włosków nie będzie się wiązało z większym problemem. Możesz nawet przetrzeć skórę tonikiem, żeby miejsce okolic brwi lekko odtłuścić.

Niektóre kosmetyczki polecają metodę obrysowania konturu brwi, że ułatwić sobie wyrywanie wosków. Chcesz zaszaleć i nadać swoim brwiom nowe oblicze? Narysuj sobie ich kształt zwykłą kredką i wyrywaj włoski zgodnie z projektem.

Musisz się jednak liczyć z tym, że nie każda uroda nadaje się do odpowiedniego kształtu brwi. Zaszaleć mogą jedynie te z was, które mają ostrzejsze, ciemniejsze rysy twarzy. Chcesz wyglądać na silną, wyrazistą kobietę? Możesz spokojnie wyprofilować swoje brwi w kształt, jaki będziesz chciała. Blondynki muszą być bardziej czujne!

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525