beauty 3

Jak dbać o brwi? Cenne wskazówki!

by • 02/11/2017 • Pielęgnacja ciała, UrodaComments (0)2706

 

Zadbaj o łuk brwiowy

Pewnie nigdy o tym nie pomyślałyście, ale nawet minimum wysiłku w kwestii łuku brwi może sprawić, że włosy zaczną rosnąć szybciej i będą o wiele bardziej mocniejsze. Masaż łuku brwiowego choćby kropelką olejków naturalnych tj. słonecznikowy czy oliwa, może przynieść upragnione efekty. Taki zabieg można wykonać zwyczajną szczoteczką lub gąbeczką. Dzięki takim regularnym kuracjom, zapobiegniesz łamaniu się i wypadaniu włosków.

 

Wypełniaj

Każda z nas powinna zadbać o tzw. „wypełnianie brwi”. Ważnym punktem takiego kosmetycznego „zabiegu” jest jedna rada: nie powinno się domalowywać brwi tylko jednym pociągnięciem kredki o mocnym kolorze. To duże ryzyko! Musisz wypełniać je małymi kreseczkami, punktowo.

Jeśli nie jesteś sprawna w domalowywaniu koloru brwi kredką, może warto skusić się na wybór ciemnego cienia do powiek. Matowe sprawdzą się znakomicie. Kolor powinien być nieco jaśniejszy niż w rzeczywistości odcień brwi, ponieważ nie powinien się on, pod żadnym pozorem odznaczać od koloru naturalnych brwi. Możesz wtedy wyglądać śmiesznie i kiczowato!

 

Halo, kosmetyczka

Jeśli chcesz mieć pewność i odpowiednio wypielęgnować brwi, powinnaś skorzystać z pomocy kosmetyczki. Regulowanie łuków brwiowych to naprawdę sztuka precyzji. Chcesz zadbać o to, aby twoje brwi były bez zarzutu? Umów się na wizytę z kosmetyczką, która poza profesjonalnym zabiegiem, dobierze kształt brwi idealny do Twojej twarzy. Makijaż permanentny na brwiach sprawdza się znakomicie. Nie będziesz musiała zajmować sobie głowy problemem z miejscem w okolicach brwi, ponieważ nawet do 2 miesięcy będą się one prezentować naprawdę atrakcyjnie.

Cena profesjonalnej regulacji brwi może się wahać od 20 zł do 100 zł. Upewnij się, że kosmetyczka wie, co robi. Najlepiej skorzystać z pomocy specjalisty z polecenia. Musisz mieć pewność, że nikt nie zniszczy Twojego wizerunku, a jedynie podkreśli Twoje największe urodowe atuty.

 

OS

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525