hiszpanskiprzyjaciel

Jak dbać o skórę latem?

by • 25/06/2015 • Pielęgnacja ciała, UrodaComments (0)2349

 

Jest tak wiele istotnych powodów, dla których warto wiedzieć jak dbać o skórę latem. W okresie wakacji jest ona bowiem bardziej narażona na wysuszenie i zagrożona pewnymi uszkodzeniami spowodowanymi słońcem. Daj swojej skórze szansę na niewielki oddech! Pozwól jej zostać nawilżoną! Jak dbać o skórę latem? Oto najprostsze sposoby, dzięki którym twoja skóra będzie we wspaniałej formie w czasie wakacji.

 

Zmyj makijaż

Zdaję sobie sprawę, że niektóre z Was nie wyobrażają sobie życia bez makijażu, ale uwierzcie mi, że Wasza skóra będzie wam za to niesamowicie wdzięczna. Skóra potrzebuje raz na jakiś odpocząć od nadmiaru kosmetyków, dzięki czemu chronicie ją również przed wieloma problemami skórnymi, które mają miejsce właśnie z uwagi na nadmierną eksploatację skóry wszelkiego rodzaju produktami. Jeśli nie dacie rady pokazać się całkiem saute, proponujemy więc lżejszy makijaż. Taki, który ochroni Was nieco przed nadmiernym promieniowaniem UV. Dobierz odpowiedni podkład, pomaluj rzęsy maskarą – gotowe!

 

Kosmetyki SPF

Jeśli zamierzasz spędzać wakacje za granicą, gdzie pogoda cały czas dopisuje, jest upał i nieuciążliwy żar, MUSISZ zainwestować w kosmetyki z wysokim współczynnikiem SPF (współczynnik ochrony przeciwsłonecznej, z ang.  Sun protection factor). Im wyższy współczynnik SPF występuje w produktach do makijażu lub po prostu zwykłym balsamie do ciała, tym lepiej nasza skóra jest chroniona przed promieniowaniem UVB. Wbrew powszechnym opiniom, SPF nie jest wcale zależny od czasu i nie określa w żaden sposób o ile dłużej możemy pozostać na słońcu. Musicie uważać!

 

Nie zapominaj o ustach!

Łatwo jest zaniedbać swoje usta. O nich zawsze myślimy na końcu, podczas gdy również powinny zostać objęte ochroną przed słońcem. Wystarczy zakupić (nie jest drogi) balsam do ust z wysokim współczynnikiem SPF. Twoje usta nie ulegną wysuszeniu, będą prezentować się naprawdę dobrze! Taki balsam wpłynie dobrze zarówno na stan naszej skóry na ustach, jak i na ogólne wrażenie wizerunkowe – balsamy do ust mogą mieć różne kolory, uwydatniać usta, podkreślać ich piękno.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525