jak dobrac biustonosz

Brafitting – jak dobrać biustonosz?

by • 02/09/2014 • Moda, Typy kobiecej sylwetkiComments (1)2740

 

Noszenie i wybranie odpowiedniego biustonosza pozornie nie wydaje się być trudnym zadaniem. Jednak idealne jego dopasowanie do rozmiaru i kształtu naszych piersi jest receptą na atrakcyjny i ładny wygląd. Czy wiecie jak dobrać biustonosz? I co najważniejsze, po czym poznać, że nasz stanik nie jest właściwie dobrany?

 

Temat jest niezwykle interesujący dla każdej kobiety. Wszystkie chcemy wyglądać świetnie i bardzo sexy. Właściwie dobrany stanik umożliwi Wam poczuć się naprawdę atrakcyjną kobietą. Zatem jak dobrać biustonosz?

 

ETAP I – ANALIZA i ŹRÓDŁO PROBLEMU

Wszystkie jesteście w stanie sprawdzić, czy rozmiar waszego stanika jest dobry lub zły. Jak postawić właściwą diagnozę? Najpierw odpowiedzcie sobie na kilka pytań. Jeśli większość waszych odpowiedzi będzie twierdząca, istnieje duże prawdopodobieństwo, że wasz stanik jest źle dobrany.

 

Czy Twój biustonosz pozostawia ślady i znaki na twoim ciele?

To jeden z najczęstszych objawów noszenia nieodpowiedniego stanika. Porządny biustonosz nie powinien zostawiać żadnych śladów ani wgnieceń na naszym ciele. Jeśli widzisz, że jest ich naprawdę dużo, powinnaś natychmiast pomyśleć o jego zmianie. Ten stanik może być zbyt ciasny lub po prostu źle dopasowany, kształtując twoje piersi asymetrycznie.

 

Czy Twój biustonosz odstaje z przodu?

Jeśli odstaje, może się tak dziać z wielu różnych powodów. Być może jest na ciebie po prostu zbyt duży. Prawdopodobnym również jest, że jest źle wyregulowany. Trzecia z dostępnych opcji: po prostu jest już stary i nieco zużyty. Myślę, że łatwo ustalicie, który z tych powodów trafił się właśnie Wam.

 

Czy środek Twojego biustonosza nie spoczywa na skórze?

To błąd! Zatem jak dobrać biustonosz? Musisz zwrócić uwagę, żeby jego centrum spoczywało i opierało się na skórze. Jeśli tak nie jest, oznacza to, iż nie jest on odpowiednio dopasowany.

 

Czy ramiączka Twojego biustonosza nie są odpowiednio wyregulowane? Masz wrażenie, że wpijają się w Twoje ciało?

To naprawdę męczący problem. Czy zdarzyło ci się po kilka razy dziennie poprawiać rozmiar swoich ramiączek? Czy często opadają ci z ramion? To również kwestia złego doboru stanika. Te dobrze dopasowane nie będą robić ci kłopotu. Będą dały się odpowiednio wyregulowane.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

One Response to Brafitting – jak dobrać biustonosz?

  1. Elżbieta pisze:

    Dobrze dobrany biustonosz składa się na całokształt wyglądu kobiety.Może być elegancki strój.lecz to de fasonuje zły biustonosz i wygląda wtedy nieciekawie.Biust jest jakiś rozlazły,zamiast podniesiony.Powinno się kupować biustonosz w obecności brafitterki, lecz w marketach jest inaczej. Stoiska z bielizną damską mają podane rozmiary ,i dobrze jest znać swój rozmiar wtedy nie ma kłopotu.Ja swój rozmiar znam kupuję 38/85 D jest akuratny.

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525