grlnckscv

Jak dobrać biżuterię do sukienki?

by • 01/04/2019 • ModaComments (0)57

 

Sukienka to ten element kobiecego outfitu, który jest jego bardzo dobrą bazą. Jednak ona sama nie wystarczy do tego, by móc prezentować się spektakularnie. Dopełnieniem stroju są oczywiście dodatki, akcesoria oraz biżuteria, dzięki której nawet skromna sukienka może zacząć błyszczeć niezwykłym wprost blaskiem. No tak, ale w jaki sposób dobrać elementy biżuteryjne, by tworzyły wraz z nią spójną całość? Podpowiadamy!

 

Jest sukienka, czas na dodatki!

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na to, żeby biżuterię dopasować do kreacji pod względem stylu. Na szczęście wcale nie jest to takie trudne, jak początkowo mogłoby się wydawać. Klasyka przyciąga klasykę, motywy boho świetnie sprawdzają się przy okazji delikatnych, koronkowych modeli, natomiast minimalizm i nowoczesność współgrają z sobą w sposób wprost idealny.

Pamiętajmy też o kolorystyce, jej odpowiedni dobór ma niemałe znaczenie. Jeśli zatem wybieramy wylansowaną przez Coco Chanel mała czarną, postarajmy się o to, by rozjaśnić ją dodatkami. Sztuczna biżuteria z hurtowni Jagar (barwy złotej lub srebrnej) powinna sprawdzić się z powodzeniem.

 

Wybierz odpowiednią biżuterię

I jeszcze jedna niezwykle istotna zasada: jeśli na górze sukienki, a zatem w okolicach dekoltu, dużo się dzieje (mamy tam koronkowe obszycia, elementy połyskujące w promieniach słonecznych albo też hafty czy aplikacje), rezygnujemy raczej z wisiorków, stawiając na pierścionki, bransoletki czy kolczyki. Oczywiście działa to także w drugą stronę, w przypadku skromnej górnej części kreacji jak najbardziej możemy pozwolić sobie na to, by wisior był bogato zdobiony i aby rzucał się w oczy jako kluczowy element całej stylizacji.

Oczywiście osobiste preferencje także nie są tu pozbawione znaczenia, należy wziąć je pod uwagę w przypadku dobierania biżuterii do sukienki. Gdy bowiem kobieta decyduje się na coś, co kompletnie nie jest w jej stylu, czuje się przebrana. A przecież sztuką jest to, by być ubraną gustownie, lecz zarazem nowocześnie i tak, by w pozytywny sposób zwracać uwagę świata swoją stylizacją!

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525