Dzięki naszym celnym radom, problem jak dobrze wyglądać na zdjęciu nie będzie już spędzał Ci snu z powiek.

Jak dobrze wyglądać na zdjęciu?

by • 19/06/2014 • Instagram, Na czasie, Styl życiaComments (0)5589

 

Większość kobiet boryka się z problemem jak dobrze wyglądać na zdjęciu. Na fotografiach, które wrzucamy na Fejsa czy Instagram chcemy wyglądać najlepiej, jak się da. Marzymy o tym, aby nasz wizerunek na zdjęciu był pozytywny i urzekł wszystkich obserwatorów. Okazuje się, że kwestia uroku i naszego piękna tkwi… w dobrze przygotowanym makijażu. Wskazówki, które dla Was przygotowaliśmy, będą Wam służyć nie tylko przy okazji profesjonalnej sesji z fotografem, ale także podczas robienia fotek własnym smartfonem. Jak dobrze wyglądać na zdjęciu? Sprawdźcie same.

 

Układ twarzy

Musisz dowiedzieć się, w jaki sposób najlepiej umieścić swoją twarz w stronę aparatu. Warto pamiętać, że trzeba unikać tworzenia cieni na twarzy czy pod brodą. Postaraj się odnaleźć światło i iść za nim – makijaż będzie prezentował się spektakularnie, jeśli odnajdziesz własne światło tzn. oświetlenie zadziała tam, gdzie powinno. Musisz próbować na własną rękę w domu! To możliwe!

 

Naturalne światło

Najpiękniejszy wygląd osiągniesz dzięki naturalnemu światłu. Oświetlenie jest bardzo ważne w przypadku robienia zdjęć. Może ono zmienić wygląd naszej twarzy oraz makijażu. Niektóre światła mogą spowodować, że makijaż wyda się ciężki i przekombinowany. Musisz się sprawdzić w domu, jak Twój makijaż prezentuje się na zdjęciach. To, że wygląda dobrze w lustrze przed wyjściem z domu, wcale nie musi oznaczać, że na zdjęciu wyjdzie równie dobry. Porób sobie w domu próbne fotki i zobacz, co poszło źle oraz jak lepiej wyglądać na fotografiach w przyszłości.

 

Ukryj cienie pod powiekami

Większość z nas stara się ukryć cienie pod oczami odrobiną korektora. Jeśli chodzi o codzienny użytek i dzienny makijaż, jest to okej. Jednak od czasu do czasu na zdjęciach korektora wydaje się być złym wyborem. Korektor może bowiem ujawnić drobne linie i niewygodne zabarwienie wokół oczu. Uważaj!

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525