Nie wiesz co to jest friendzone? Może ty też w nim utknęłaś.

Jak skutecznie flirtować z facetem?

by • 07/04/2014 • Związki & SeksComments (0)5941

 

Zauroczyłaś się w koledze z uczelni lub pracy? Nie masz żadnego pomysłu na to, jak go poderwać? Nie możesz przestać myśleć o jego uroku osobistym i pięknych, niebieskich oczach? Chcesz go zdobyć, zrobić pierwszy krok, ale boisz się porażki? Oto kilka zasad flirtowania, które pomogą Ci nabrać pewności siebie. Jeśli nasze rady weźmiesz sobie głęboko do serca, żaden facet nie ucieknie ci sprzed nosa. Przeczytaj jak flirtować z facetem!

 

Złap z nim kontakt wzrokowy

Kiedy widzisz swojego ukochanego, zawsze  staraj się utrzymywać z nim kontakt wzrokowy. Kiedy już go złapiesz, uśmiechaj się subtelnie. Wasz eye-contact powinien trwać kilka sekund. Potem odwróć wzrok. Mężczyzna twoich marzeń domyśli się, że jesteś nim zainteresowany. Widzi wtedy otwarte drzwi do działania. Uwaga! Nie utrzymuj kontaktu wzrokowego zbyt długo i zbyt często. Facet może wtedy pomyśleć, że jesteś natarczywa. Nie pozwól, aby się ciebie przestraszył.

 

Bądź zabawna!

Flirt jest zabawą! Nie traktuj tego zbyt poważnie. Uśmiech, żart, zabawne historyjki –  to klucz do sukcesu. Daj się poznać jako radosną, uśmiechniętą dziewczynę, która cieszy się życiem. Faceci nie lubią kobiet bez poczucia humoru. Kiedy powstanie między Wami nić porozumienia, wszystko będzie na dobrej drodze, aby ujrzał w Tobie coś więcej, niż tylko koleżankę.

 

Komplementuj go!

Kobiety uwielbiają być komplementowane. Uwierzcie czy nie, ale faceci też! Jeśli uważasz, że twój obiekt westchnień ma ładny uśmiech, powiedz mu o tym. Podoba ci się koszulka, którą ma akurat na sobie? Pochwal jego styl! Pamiętaj, aby nie robić tego zbyt często. Co za dużo to nie zdrowo! Wszystko fajnie, ale z umiarem!

 

Fizyczny kontakt może pomóc

Wiem, że najchętniej od razu rzuciłybyście się mu w ramiona! On jest przecież taki cudowny! Tego na razie zrobić nie możecie, ale jest inne wyjście z tej sytuacji. Może przypadkiem złapiesz go za rękę? Przytulisz go na powitanie? Fizyczny kontakt jest jak najbardziej wskazany. Uważaj na tych nieśmiałych! Możesz ich tym zachowaniem zrazić! Wyczuj sytuację, na ile możesz sobie pozwolić.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525