weddingcover

Jak kupić idealną suknię ślubną

by • 22/03/2014 • ŚlubComments (0)1850

 

Wybór właściwej sukni ślubnej nie jest prostym zadaniem, dlatego warto wiedzieć na co zwrócić uwagę kiedy planujemy jej zakup. Źle dobrana kreacja może zrujnować twój nastrój i sprawić, że ten wyjątkowy dzień jakim jest ślub i wesele będzie porażką. Zamiast płakać nad rozlanym mlekiem i cierpieć z powodu niedopasowanej i brzydkiej sukienki wystarczy trochę się wysilić by znaleźć tą, która sprawi, że pełne zachwytu oczy zebranych gości będą zwrócone wyłącznie na ciebie. Poniżej znajduje się kilka porad i wskazówek, które pomogą w wyborze idealnej sukni.

 

Właściwa bielizna

Gdy udajesz się do salonu sukien ślubnych powinnaś mieć na sobie bieliznę modelującą lub taką, która najbardziej będzie przypominać tą którą włożysz w dniu ślubu. Dzięki temu łatwiej będzie dopasować suknię i sprawdzić czy taka bielizna w ogóle się nadaje. Dodatkowo sprawdzisz czy suknia bez ramiączek będzie wymagała biustonosza, czy nie.

 

Zapomnij o makijażu

Jeśli dopiero zaczynasz się rozglądać za suknią i planujesz przymierzyć wiele modeli nie kładź na twarz wielu warstw makijażu. Możesz w ten sposób pobrudzić suknie i być zmuszoną płacić za jej czyszczenie. Tak więc zamiast kłaść na siebie tonę pudrów i fluidów wybierz się na przymiarki w wersji au naturel

 

Pamiętaj o butach

Przynieś ze sobą buty, które będą najbardziej zbliżone do tych, które planujesz mieć na sobie w dniu ślubu. Dzięki temu będziesz mogła idealnie dopasować długość sukni i sprawdzić czy jest ona dla ciebie odpowiednia.

 

 

 

Każda inspiracja jest dobra

Przeglądaj zdjęcia w gazetach i katalogach ślubnych. Odwiedzaj strony internetowe o tej tematyce i oglądaj specjalne programy telewizyjne. Ze wszystkimi zebranymi w ten sposób inspiracjami udaj się do różnych salonów sukien ślubnych i pokaż je pracującym tam konsultantkom. Przy odrobinie szczęścia uda ci się znaleźć wymarzoną suknię i dodatki.

 

Biżuteria

Jeśli pragniesz zbudować swój ślubny wizerunek na podstawie elementu biżuteryjnego weź go ze sobą do salonu. Bez względu na to czy jest to broszka czy naszyjnik pracujące tam konsultantki powinny bez trudu znaleźć kreację, która będzie eksponowała twój cenny dodatek.

 

Wsparcie bliskich osób

Zabierz ze sobą wszystkie te osoby, które sprawiają, że czujesz się dobrze i wiesz, że możesz liczyć na ich wsparcie i cenną opinię. Pamiętaj jednak by nie przesadzić z ilością osób ponieważ możesz się poczuć nieco przytłoczona słuchając zdania każdej z nich. Optymalnym wsparciem są dwie, trzy osoby.

 

Otwarty umysł

Jeżeli nigdy nie wyobrażałaś sobie jak będzie wyglądała twoja idealna suknia ślubna idź do salonu z otwartym umysłem. Spróbuj wszystkiego co zasugeruje ci konsultantka. W efekcie końcowym możesz być mile zaskoczona tym co ci odpowiada.

 

Ciało zmienne jest

Pamiętaj, że twoje ciało zmienia kształt przez cały dzień. Jeśli planujesz przymiarki pod koniec dnia zaraz po obiedzie musisz być świadoma tego, że jesteś wtedy bardziej spuchnięta, niż zaraz po przebudzeniu. Dodatkowo musisz pamiętać, że jeśli przymierzasz suknię, gdy jesteś w trakcie okresu będzie ona na tobie leżeć inaczej niż w bezkrwawe dni 😉

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525