mineralnecover

Jak nakładać podkład? Sposoby i rady

by • 30/05/2018 • Makijaż, Na czasie, UrodaComments (0)4091

 

Pędzel typu „kulka”

Od flat topu różni go zaokrąglony kształt końcówki. Ten typ pędzla również świetnie sprawdzi się przy precyzyjnej aplikacji płynnych i kremowych podkładów, nie pozostawiając na skórze nieestetycznych smug i plam. Pędzel o kształcie kulki to dobre rozwiązanie dla miłośniczek produktów wielofunkcyjnych – może również posłużyć do aplikacji różu, bronzera lub produktów mineralnych.

 

 

Beauty Blender

Magiczna gąbeczka, która jakiś czas temu podbiła serca miłośniczek makijażu. Wiele z nich twierdzi, że z powodzeniem zastępuje im pędzle. Zwykle używa się jej na mokro, wcześniej delikatnie mocząc pod wodą. Następnie zamaczamy końcówkę gąbki w wylaną wcześniej na grzbiet dłoni odrobinę podkładu i stemplującym ruchem nakładamy na skórę twarzy. Podstawą używania gąbeczki jest restrykcyjne dbanie o jej higienę i regularne pranie.

Beauty Blender  sprawia, że podkład dobrze stapia się ze skórą, dając naturalny efekt. Ze względu na dwa rodzaje końcówek, jest bardzo precyzyjny w aplikacji. Pozwala na kontrolowanie stopnia krycia.

Jego minusem może być cena i krótszy okres przydatności niż pędzle.

W swojej ofercie gąbeczkę do nakładania podkładu mają m.in. Inglot, Essence, czy Real Techniques. My jednak zdecydowanie polecamy wersję oryginalną – ze względu na unikalny materiał, z którego został wykonany, tylko w ten sposób przekonasz się w czym tak właściwie tkwi jego fenomen. Zamienniki Beauty Blendera niestety pochłaniają dużo większą ilość podkładu, są mniej trwałe i cięższe w dezynfekcji niż oryginał. 

 

Jak nakładać podkład

 

MP

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525