haircover2

Jak osiągnąć orgazm? To proste!

by • 26/06/2015 • Związki & SeksComments (0)6021

 

Każda z nas o nim marzy. Nieuchwytny i magiczny. Tak blisko, a tak daleko. Co sprawia, że niektóre z nas nie wiedzą jak osiągnąć orgazm? Prawda jest bliżej, niż myślisz. To Ty. Jesteś tym, co staje na drodze nieuchwytnego pragnienia, jakim jest orgazm. Jego osiągnięcie jest prostsze, niż Ci się wydaje. Wszystko sprowadza się do dwóch podstawowych rzeczy: wariującej łechtaczki i stresu. Wystarczy je powalić, a będziesz na dobrej drodze, aby ponownie osiągnąć kulminacyjny punkt w kwestii seksualnych doświadczeń.

 

Łechtaczka powinna być twoją przyjaciółką. Orgazm każdej kobiety jest inny i potrzebuje odmiennych stymulantów. Warto zaprzyjaźnić się z naszą łechtaczką, poznać ją nieco bliżej, aby wiedzieć, co sprawi, że osiągniemy wyczekiwany stan euforii seksualnej. Tak więc jak osiągnąć orgazm?

 

SAMO-STYMULACJA

Jeśli sama nie wiesz, którą część łechtaczki, w jaki sposób należy pobudzić, nie dziw się, że twój facet nie wie, co ma zrobić, żeby doprowadzić cię do orgazmu. To jak proszenie kogoś o szukanie skarbu bez użycia mapy. Spróbuj nabrać ochoty na mini masturbację. Będziesz wtedy w stanie wyjaśnić ze szczegółami, czego potrzebujesz. To zaowocuje!

 

NIE BÓJ SIĘ GŁOŚNO MÓWIĆ

Teraz można poznać drogę do Twojego skarbu. Nie bój się mówić głośno swojemu partnerowi, w którą stronę powinien podążać. „W lewo”, „w dół”, „mocniej”, „więcej” – lokalizacja, prędkość i ciśnienie, wszystko wpływa na jakość Twojego szczytowania. Daj się doprowadzić do orgazmu!

 

PO DRUGIE…

Podczas gdy Twój partner jest na „dole”, możesz to dobrze wykorzystać. Twoje piersi, bez względu na ich wielkość, mają imponującą unerwienie, które  tworzą strefy erogenne. Możesz pieścić swoje piersi. Dodatkowa stymulacja sutków spowoduje dodatkowe uwalnianie oksytocyny, czyli tzw.”hormonu miłości”, który wzmocni Twoje doznania.

 

RELAKS!

Relaks jest kluczem do sukcesu. W przeciwieństwie do mężczyzn, którzy mogą mieć seks i osiągnąć orgazm w dowolnym miejscu i czasie oraz nietypowych warunkach, kobiety myślą i czują inaczej. Jeśli nie jesteś zrelaksowana i oderwana od stresów dnia codziennego, Twoje szanse na osiągnięcie orgazmu znacznie spada. Spróbuj ustalić, co cię uspokaja – świece, gorąca kąpiel, głębokie oddychanie czy kieliszek wina? Wykorzystaj tą wiedzę i postaraj się wyluzować.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525