para

Jak podniecić faceta? Niezawodne tricki!

by • 10/02/2016 • Na czasie, Związki & SeksComments (0)15100

 

Pobudzić i wyostrzyć jego zmysły tak, aby na długo wasze łóżkowe igraszki pozostały w jego pamięci? Nic prostszego! Nasz kobiecy urok i czar w zaledwie kilka minut potrafi pobudzić seksualnie każdego faceta. Jak podniecić mężczyznę i jak go uwieść, aby w waszej sypialni zaiskrzyło? Co działa na facetów? Dzielimy się z Wami cenną wiedzą i niezawodnymi trickami, które pozwolą Wam zawładnąć wszystkimi facetami na tym świecie! Dowiedzcie się jak podniecić faceta! Powodzenia!

 

Każda z nas marzy o tym, aby partner u boku oszalał na naszym punkcie. Istotnym jest, aby zdawać sobie sprawę, że podniecenie go idzie w parze z „nakręceniem” i pobudzeniem do seksualnych doznań jego mózgu. Jak się pewnie domyślacie, nie jest to arcytrudną sprawą i tak naprawdę każda z nas, bardziej i mniej doświadczona może osiągnąć swój upragniony cel. Jak podniecić faceta? Jakie znaki, zachowania i obrazy na nich działają?

 

Opętaj go!

Okazuje się, że na męski mózg działa niemal wszystko. Stopień podniecenia seksualnego u facetów zależy głównie od stymulacji jego sfer erogennych. Nie znaczy to jednak, że wszelkie uciechy wokół niego takie jak: zapach czy smak nie czynią tego samego. Jeśli chcecie szybko zaciągnąć go do waszej sypialni, musicie postarać się wpłynąć na jego zmysły. To one odpowiadają za podniecenie i chęć Waszego partnera na seks.

Jeśli to możliwe, korzystaj z wielu aspektów i płaszczyzn, które mogą mieć wpływ na jego doznania. Jeśli ubierasz seksowną bieliznę, nie krępuj się użyć ładnych perfum czy wykonywać kocich ruchów, szepcąc mu do ucha – wszystko jest jak najbardziej dozwolone i co najważniejsze: WSKAZANE! Dlaczego by nie zacząć własnej gry wstępnej od zaprowadzenia jego dłoni w okolice naszych miejsc erotycznych? To będzie jasna podpowiedź: „Mam na Ciebie ochotę!”.

 

Jak stymulować jego doznania?

Jak pewnie zauważyłyście na przestrzeni lat i wielu cennych doświadczeniach: facet to wzrokowiec. Jeśli więc waszym planem jest wywołać w nim podniecenie, na początek zadbajcie o strefę wizualną. Chcesz rozgrzać wasze łóżko i atmosferę w nim do czerwoności? Kup seksowną, koronkową bieliznę, zatańcz przed nim, zrób sexy striptiz i zadbaj o oprawę sypialni, zapalając romantyczne świece albo zapachowe kadzidełka. Jeśli wolicie tzw. przypadkowe sytuacje, proponujemy Wam trick z „przypadkowo zsuniętym ręcznikiem”. Zawsze działa!

Wiesz, że dłuższa gra wstępna jest ogromnie ważna i wpływa na efekt stosunku seksualnego. Wij się przed nim w seksownej bieliźnie i nie od razu pozwalaj mu na szybkie zakończenie. Kuś go i flirtuj z nim! Jego emocje będą brały górę! Im bardziej on będzie chciał zabrać się za Ciebie, tym bardziej będzie podniecony. I o to chodzi! Wyczekuj kulminacyjnego momentu i oddaj mu siebie! Zobaczysz, że Wasz seks będzie zjawiskowy!

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525