facet 88

Jak podporządkować sobie faceta?

by • 14/10/2014 • Związki & SeksComments (1)5359

 

Nieraz zastanawiasz się pewnie dlaczego twój facet woli iść z kolegami na piwo zamiast spędzić z tobą wieczór na oglądaniu jakiejś komedii. Albo dlaczego zawsze marudzi, jak ma wykonać jakąś domową czynność. Jeżeli nie wiesz jak wpłynąć na swojego mężczyznę, by ten w końcu zaczął na nowo o ciebie zabiegać starając się na każdym kroku udowodnić, że jest ciebie wart, sprawdź kilka z poniższych pomysłów. Jak podporządkować sobie faceta?

 

Nie bądź jego gosposią

Nie ma nic gorszego niż nieustanne usługiwanie swojemu mężczyźnie. Jeżeli wykonujesz wszystkie domowe czynności łącznie z praniem jego gaci zapomnij o tym. Przez takie zachowanie on myśli, że zawsze będziesz na każde zawołanie, a dom będzie błyszczał nieskazitelną czystością. Jak zaczniesz dbać wyłącznie o siebie i swoje potrzeby twój facet zobaczy jak wiele dla niego robiłaś do tej pory i to doceni. Przestanie zachowywać się jak książę i zacznie ci pomagać. Oczywiście musisz go chwalić choćby za najmniejszą pracę ponieważ mężczyzna jest jak dziecko i lubi słyszeć pochwały. Zachęci go to do wychodzenia z własną inicjatywą i być może dojdziecie do momentu, gdy wracając po pracy zastaniesz uporządkowany dom i wyprasowane skarpetki.

 

Pokaż, że bez niego świat się nie zawali

Zamiast się zamartwiać na każdym kroku i prosić swojego faceta o pomoc przy drobnych pracach domowych takich jak przybicie gwoździa do ściany pokaż mu, że jesteś w stanie wszystko wykonać sama. Zobaczy on wtedy, że nie jesteś od niego uzależniona i potrafisz wykonać w minutę to o co zwykle prosiłabyś go tygodniami. Takie zachowanie powinno wzbudzić w twoim mężczyźnie poczucie, że musi udowodnić, iż ciągle jest potrzebny w domu. Zacznie cie wypytywać co jeszcze może zrobić, by pomóc.

 

Bądź towarzyska

Pokaż mu, że jeśli on wychodzi na tzw. męski wieczór ty też nie będziesz siedziała i zamartwiała się w domu myśląc o której wróci. Zamiast tego umów się z przyjaciółkami i zabawcie się. Dzięki tej metodzie on zacznie myśleć o tym z kim jesteś i co robisz. Zacznie się robić zazdrosny i zatęskni za wspólnie spędzanym czasem. Przy każdej okazji do wyjścia samemu będzie się zastanawiał co ty będziesz wtedy robić i w 8 na 10 przypadków wybierze wyjście razem z tobą.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

One Response to Jak podporządkować sobie faceta?

  1. Elżbieta pisze:

    To są oczywiście życiowe wskazówki, tak to jest ,że kobieta mieć swój styl postępowania.Bo nie można być uległą i aprobować niepoważne zagrania.Wtedy druga osoba pewnie to doceni i zrozumie jaki popełniła błąd , bo niestety przeholowała.

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525