cwiczenia23

Jak skutecznie pozbyć się oponki z brzucha z wykorzystaniem przyrządów do ćwiczeń?

by • 25/03/2019 • Sport / Fitness, Styl życiaComments (0)655

 

Choć zabrzmi to nieco dziwnie, nie każda osoba, mająca nadwagę, boryka się z problemem sporego brzucha. Wszystko zależy od tego, jaki typ sylwetki prezentujemy. Najczęściej powielamy DNA naszych przodków i tyjemy w tych samych miejscach, które również dla nich były problematyczne. Za wyjątkową zmorę uchodzi odchudzenie brzucha.

 

Nie tylko ciąża spożywcza

Wielki brzuch nie zawsze stanowi efekt nieumiarkowania w jedzeniu i piciu. Wiedzą o tym wszyscy alergicy, borykający się z uczuleniami na różne produkty spożywcze. Jeśli nasza talia mocno odstaje od reszty, warto w pierwszej kolejności odwiedzić lekarza. Badania specjalistyczne są w stanie wykluczyć ewentualne nietolerancje glutenu, laktozy i wielu innych substancji. Opona brzuszna jest też często elementem towarzyszącym problemom z leniwą pracą jelit. O wiele wolniej przetwarzają pokarm, który ma tendencje do zalegania w organizmie. W efekcie mamy wzdęcia i balonowy brzuch. Rozsądny lekarz w takiej sytuacji nie przepisze leków, usprawniających pracę jelit, tylko zaleci ruch. Zwłaszcza w okolicy brzucha.

 

Trening siłowy kontra cardio

Spory brzuch to problem estetyczny i zdrowotny. Ten pierwszy oznacza nie tylko konieczność regulowania paska oraz zmiany ubrań na większe. Osoby tyjące w okolicach talii i brzucha są o wiele bardziej podatne na wysokie ciśnienie, choroby serca oraz wiele dolegliwości ginekologicznych. Zmotywowani argumentami medycznymi łatwiej przekonujemy się do zrobienia brzuszków. Trenując brzuch mamy do wyboru ćwiczenia cardio oraz siłowe. Obie grupy ćwiczeń walczą z ciemną stroną naszej figury. Trening cardio to prawdziwy mistrz spalania. Pozwala pozbyć się do 4 razy więcej fałdek w krótszym czasie. Dłużej trwają ćwiczenia siłowe, często stosowane do modelowania brzucha. Zwykle stosują je osoby, które chcą popracować nad konkretną częścią ciała.

 

Dwa w jednym

A może by tak postawić na urządzenie, dzięki któremu da się wykonywać ćwiczenia cardio i siłowe? AB Generator to wyjątkowy przyrząd do ćwiczeń mięśni brzucha, które można wykonywać w domu. Pozwala wymodelować sylwetkę, wyrzeźbić mięśnie i spalić tkankę tłuszczową. To doskonałe urządzenie do ćwiczenia wszystkich mięśni, również tych, które obejmują i stabilizują dolną część kręgosłupa. W porównaniu do wielkich maszyn z siłowni, AB Generator wygląda niepozornie. Ale równie skutecznie odchudzi i wyrzeźbi problematyczny brzuch. Jego 5 poziomów intensywności treningu to miks ćwiczeń aerobowych i siłowych przy wykorzystaniu ciężaru ćwiczącego. Przy jego pomocy można zadbać kompleksowo o całą sylwetkę, jednak ze szczególnym uwzględnieniem mięśni brzucha. Co można zyskać? Piękną linię talii, poprawić siłę, wytrzymałość i sprawność. Przede wszystkim zwiększy się tempo przemiany materii i usprawni cały proces trawienia.

Przyrządy do ćwiczeń brzucha to idealna opcja zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Jest wyposażony w komputer z licznikiem, który pozwala odmierzać czas treningu oraz liczbę powtórzeń i spalonych kalorii.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3 4 5