jak pozbyc sie piegow

Jak pozbyć się piegów?

by • 11/11/2017 • Pielęgnacja ciała, UrodaComments (0)3027

 

OLEJEK RYCYNOWY

Niestety, nie jest to zbyt lubiany składniki, pewnie niektóre z Was miały już z nim kiedyś styczność. To stara receptura babć i matek. Prawda jest jednak taka, że olej rycynowy, zwany też czasami olejem rącznikowym, pozwoli Wam pozbyć się piegów. Jest to produkt roślinny, otrzymywany z nasion byliny, rącznika pospolitego. Wyrównuje on pigmentację skóry i może być stosowany na noc. Nie ma więc potrzeby tworzenia zacieru, aplikowania i spłukiwania. Wystarczy wsmarować go w skórę na noc, iść spać i obudzić się rano… bez piegów! Receptura olejku rycynowego była znana już w starożytności, co prawda miał on wtedy inne działanie, ale jak widać, sprawdzono, że przyda się każdemu kto chce wiedzieć jak pozbyć się piegów.

 

OLEJEK Z WITAMINĄ E

To również sprawdzony sposób na zwalczenie niechcianych piegusków. Olej z witaminą E jest naładowany dużą ilością składników odżywczych, które pozwolą poprawić kondycję Twojej skóry, uzdrowią jej, a jednocześnie sprawią, że pozbędziesz się piegów. Kapsułki takiego olejku z witaminą E musisz stosować na konkretnym obszarze. Zapach może nie zachwyca, ale wyniki pokochasz, a dzięki temu przyzwyczaisz się do wyjątkowego aromatu olejku.

 

Ps. Pamiętajcie jednak, że to część waszej urody, więc może warto przestać zastanawiać się jak pozbyć się piegów i jeszcze bardziej je podkreślać. To część waszej osobowości, która wyraża Was jako osoby. Najpierw się dobrze zastanówcie, czy faktycznie chcecie z nimi walczyć!

 

OS

fot. Gisele Bundchen dla H&M

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525