fryzury ktore odmladzaja

Jak przetrwać kaca w pracy?

by • 09/11/2015 • PracaComments (0)3038

 

Impreza z przyjaciółmi w środku tygodnia, filmowy seans z koleżanką przeciągnął się do późna, a do tego spotkania były mocno zakrapiane? No cóż, zdarza się. W nocy pewnie czułaś się świetnie i miałaś tyle energii, że zdołałabyś przenieś góry, ale niestety rano już nie jest tak fantastycznie. Tępy ból głowy, niewyspanie, a tu obowiązki czekają. Jak wytrwać w pracy, mając kaca? Oto cenne wskazówki i porady, które pomogą Wam trochę mniej boleśnie egzystować z syndromem dnia wczorajszego. Sprawdźcie, jak to zrobić!

 

Jeśli akurat tego dnia musicie wyglądać pięknie i chcecie zrobić się na bóstwo, sprawdźcie nasz artykuł o tym, jak być piękną po imprezie. Jeśli zaś nie macie na to najmniejszej ochoty i musicie po prostu jak najszybciej dojść do siebie i wyjść do pracy, oto cenne porady i wskazówki, dzięki którym choć trochę poczujecie się lepiej!

 

Długi, zimny prysznic

Nic tak nie stawia na nogi jak długi, zimny prysznic. Jak tylko wstaniesz z łóżka, biegnij do łazienki. Po umyciu zębów wskakuj pod prysznic, koniecznie umyj głowę. Wyobraź sobie, że spłukujesz z siebie wszystkie toksyny, że właśnie pozbywasz się okrutnego kaca. Niestety, nie będzie to nic przyjemnego, ale bardzo pomocnego. Po lodowatej kąpieli, umyj zęby raz jeszcze. Pewnie nie zdajesz sobie sprawy, ale twój oddech pozostawia dziś wiele do życzenia…

 

Ubierz się zachowawczo

Dzień po imprezie nie jest najlepszym dniem na poświęcanie dłuższej uwagi na swoją stylizację. Upewnij się, że zakładasz odpowiedni strój do pracy. Najlepiej jeśli włożysz na siebie coś przewiewnego, nieograniczającego twoich ruchów. O, upewnij się, że wszystkie guziki są zapięte, że zamek od spodni jest zasunięty. Wiesz, w twoim stanie może być różnie. I najważniejsze, dwa razy sprawdź, czy nie włożyłaś dwóch różnych butów – to też może się zdarzyć. Być incognito – to dzisiejszy cel dla Ciebie.

 

Zjedz solidne śniadanie

Śniadaniowe menu osoby na kacu powinno obowiązkowo zawierać: bekon, jajka, ser – powinnaś spożyć je w drodze do pracy. Tak, wiem! Na pewno ostatnią rzeczą, o jakiej marzysz to pysznie pachnące śniadanko, na którego widok jest Ci trochę niedobrze. Ono jednak na pewno Ci pomoże. Jeśli chcesz ledwo, bo ledwo, ale egzystować musisz się do niego zmusić. Zamów największą kawę, jaka będzie w menu pobliskiej kawiarni. Teraz napełniona kalorycznym jedzeniem i solidną porcją kofeiny możesz czekać i trwać… do lunchu.

 

Żuj gumę i użyj perfum

Żucie gumy pomoże Ci pobudzić swój mózg do myślenia. Odrobina perfum lub wody toaletowej pomoże Ci zniwelować alkoholowy zapach, który czy chcesz czy nie będzie się za tobą unosiło popołudnia. Pamiętaj i zapamiętaj na przyszłość: To czego się nie czuje, nie rani nas. Oszczędź współpracownikom swoich wczorajszych zapachów.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3