zakupy877

6 sposobów na udaną wyprzedaż!

by • 22/06/2014 • Moda, Styl życia, ZniżkiComments (0)3280

 

Galerie handlowe kolejny raz zamieniły się w prawdziwą dżunglę. Wchodząc w świat czerwonych plakatów z napisem „sale” oraz wszechobecnych procentów, które głośno krzyczą: „u nas 30% rabatu, a u nas 40%!”, musimy być przygotowane na wszelkie niebezpieczeństwa, które możemy napotkać na drodze do udanych zakupów.

 

Pamiętajmy, że przeceny i rabaty, które maja nas zachęcić do zakupu nie zawsze są skierowane na korzyść klienta. Jak prawdziwi łowcy, musimy do zakupów podejść z głową i pamiętać, że walka z branżą odzieżową nigdy nie jest równa. Oto kilka porad, jak nie dać się złapać w zasadzki sale`owych zakupów,  i wyjść z torbami pełnymi zakupów, które jak trofeum, ukoronują nasze zmagania z dzikością sklepów i butików.

 

Przeznacz odpowiednią kwotę

Każda z nas zna daty wyprzedaży z dokładnością co do jednego dnia. Śledzimy noce zakupowe oraz weekendy rabatowe, by w końcu hucznie celebrować wyprzedaże sezonowe. Warto już wcześniej odkładać drobne kwoty, tak, by na czas upragnionych zakupów, przeznaczyć określoną kwotę na zakupy. Może być to 200 zł, może 500 zł. Ważne, by trzymać się ustalonego limitu, ponieważ bardzo łatwo wpaść w amok zakupowy, a przecież pod koniec wyprzedaży nie chcemy mieć na koncie debetu.

 

Zrób przegląd szafy

Zastanów się w domu, czego tak naprawdę potrzebujesz. Zrób przegląd szafy z ubraniami, przejrzyj obuwie i kosmetyki. Ile razy wracałaś do domu z nowym kremem, w promocyjnej cenie, nie patrząc na to, że w łazience stoją już dwa o podobnym działaniu. Przecież kosztował 15 zł mniej!

Kolejną zaletą tej metody jest jasność i precyzyjność w tym, co kupujemy. Ponieważ wcześniej przejrzałyśmy swoją garderobę, wiemy co w niej jest, oraz czego szukamy. Unikniemy dzięki temu tracenia czasu w przebieralni, gdzie zastanawiać będziemy się nad bluzką czy spodniami: Fajny żakiet, ale do czego ja go założę? Czy to aby na pewno ten odcień którego szukam? Znając swoja szafę, będziemy konkretnie wiedzieć czy potrzebny nam jest niebieski top czy może różowa koszula.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525